Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelnem vagy szálkásítanom...

Tömegelnem vagy szálkásítanom kéne?

Figyelt kérdés
85kg vagyok és 20% a tzs-m. Nem vagyok annyira kezdő, már 1 éve edzek, de nincs rajtam sok izom. Le kéne pucolnom magam olyan 12% körül tzs-re, vagy előbb tömegeljek? Nem tudom eldönteni, mert nem akarok zsírosabb lenni, de nem is akarok úgy szálkás lenni, hogy semmi izom nem lesz.

2016. jún. 29. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor előbb vidd le a tzs-t 15%-ra,aztán nézd meg az eredményt,ha tetszik,akkor mehet a lassú tömegelés. Ha nem tetszik az eredmény,akkor tovább szálkásíthatsz. Feltételezem h fiú vagy, de a magasságod nem írtad,illetve,hogy mi a célod az edzéssel.
2016. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, fiú vagyok és 185cm magas vagyok.
2016. jún. 29. 09:53
 3/4 kovpet ***** válasza:
Ha nincs rajtad sok izom, akkor tömegelj előbb.
2016. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenképp reggel nézd meg magad a tükörben és az alapján dönts...néha napközben én is azon agyalok, hogy szálkásitani kéne, de ha tömegelsz akkor(legalábbis velem ez van) egész nap akkora hasam van mintha dagadt lennék:')

szóval reggel nézd meg magad és alapján eldöntöd, de ha csak 15%ig szálkásitasz akkor nem fogsz olyan vékony lenni, már látszik a hasizomból valamennyi de nem leszel vékony

2016. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!