Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek baj lenne ha...

Szerintetek baj lenne ha kiegesziteskeppen a heti 2labnap mellett (amiben van 2izolacios gyakorlat csak fenekre) még 2szer mikor lemegyek edzeni egy fenék gyakorlatot betennek?

Figyelt kérdés

Heti 4szer járok edzeni

a felosztás a következő

Kedd; Has-Tricepsz

Szerda: combhajlito,farizom,vadli-Bicepsz

Péntek: Has-Hát

Vasárnap: combfeszito,farizom,vadli-vall

Lábra általában 4-5gyakorlatot szoktam csinálni,dr azt vettem észre hogy a combon sokkal jobban fejlődik mint a fenekén(persze az is,de nem annyira)

Nagy súlyokkal edzek mert nagy fenek a célom.

Sokak szerint ilyen körte,vagy homokora alakom van.Nagy a vállam,keskeny a derekam,a csipom pedig nagy,akarcsak a combom,a lábam viszont vekony.A hasamon van egy kis zsír,szoktam intervallumozni persze nem túl sokat mert tomegelesbe nem lehet túl sokat max egy héten 2-3

A kérdésem tehát az lenne,hogy mi lenne akkor ha pl mikor has napom van,edzes végén még beiktatnek egy izolavios gyakorlatot csak fenekre.Pl csipoemeles súllyal

Persze mellette a 2labnapon minden marad úgy

Szerintetek?Amúgy a kajam rendben,havonta hizok 0,5-1kg(lassú tomegelest csinálok,ami annyit tesz hogy zsirosodas nélkül vagy legalábbis kevés zsírral szedek fel izmot)

Ez így jó?



2016. jún. 30. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok mit jelent neked a nagy suly?
2016. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom nő vagy... szerintem kicsit időpazarlás has+tricepsz napot tartani, ez a két izom simán belefér egy komplett felsőtest edzésbe. Következő napon meg lehet alsótest edzés. Majd 1 nap pihi, megint felsőtest, másnap alsótest. Így is 4 napra jön ki. De heti 3 nap is elég lehet A-B-A ; B-A-B bontásban, ahol pl. "A" a felsőtest napod, "B" az alsótest, vagy fordítva.
2016. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj azt nem írtam,15eves vagyok és lány

Tudom fura,de nagyon megszerettem a testepitest,es később ha lesz rá esély szeretnék ezzel foglalkozni.

Amúgy a csipoemeles 35kg szoktam csinálni(ha arra gondoltál)

Ulo,labnyujto gepen(ezt még egy külföldi youtubos csatornáján láttam.Eleg jó)

Guggolni 40kg mostmár,csak a gerincen nem nagyon birja sajnos,igy nagyon óvatos vagyok.Labtolon 35-40kg

Karra nem szoktam nagy súlyokkal dolgozni

5kg,10,15

Vállra olyan 8-9kg vallbol nyomást szoktam csinálni

Oldal emelést meg még csak 3kg nagy ismétlések

2016. jún. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!