Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmos akarok lenni mit hogy...

Bolcs vagyok kérdése:

Izmos akarok lenni mit hogy kene helyesen taplalkoznom?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es 53kg es 160-170cm korul sokan azt ajanlottak hogy tomegeljek es arra edzek ra de nem igazan tudom hogy kell es nem tudom milyen tomegnivelo szereket kene szednem amik megbizhatoak es ha esetleg nem akarok tomegelni ahoz hogy szintben tartsam es fejlodjenek az izmaim mit kell ennem termeszetes illetve mesterseges feherjet is ajaln latokat is meghallgatok.

2016. júl. 1. 11:39
 1/7 likebike ***** válasza:
Olvasd a sárga kapszulát,fent van a neten,töltsd le.Abból a könyvből megtanulhatod az alapokat.
2016. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

edzel keményen, eszel olyan kajákat amikben sok a fehérje, pihensz

ennyi

ez a sok baromság csak lehúzás,fehérjét érdemes ha nincs meg kajából, de tömegnövelő meg ilyenek feleslegesek

2016. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 likebike ***** válasza:
Meg multivitamin,az alap dolog.
2016. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2.hoz azért hozzá kell tenni, hogy elegendő kalória is kell, ne várj izmosodást, ha keveset eszel, persze kezdőként egy kicsit lehet. Tapasztald ki, ez mennyi, előre nem lehet tudni s egyeseknek elég sok kell.
2016. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A valaszoloknak koszonom a tippeket igyekszem betartani eg csak annyit hogy ha mellre es hasra akarok edzeni mi lenne a legjobb mondszer melyik gepnel erhetek el nagymerteku javulast?
2016. júl. 1. 16:22
 6/7 likebike ***** válasza:
A szabad súlyokra kell alapozni,fekvenyomás,áthúzás,tárogatás+tolódzkodás.Gépet csak kiegészítésként használj.Ja és mindenre kell edzeni,nem csak mellre meg hasra.
2016. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- Fekvenyomas, felhuzas, guggolas, tolodzkodas, huzodzkodas, kitores, vallrol nyomas.


- 2 gram feherje per kilogram egy nap, +500 kaloria a napi szintfenntarto kaloriaigenyhez.


- 8-10 ora alvas minden nap.

2016. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!