Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlana valaki nekem ajánlani...

Qwistfc kérdése:

Ajánlana valaki nekem ajánlani egy jo fajta kreatint? Ami nem káros és gyorsan hat? És árba is jo?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 23:01
 1/7 clint ***** válasza:
100%
Igen. Próbáld ki a kreatint.
2016. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ajánlana valaki nekem ajánlani egy jo fajta kreatint?"


Ha nem nagy baj, én inkább egy magyar nyelvkönyvet ajánlnék neked.

2016. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

1. minden kreatin ugyan péyan

2. egyik sem káros

3. egyik sem "hat"

4. főleg nem gyorsan


a kreatin egy tápanyag, ami sok ételben megtalálható, de még a szervezeted is termel. ha elkezded szedni, nem fogsz észrevenni ugrásszerő erősödést, sőt, semmit sem. amit általában észrevsznek az emberek, azt csak beképzelik, és placebó efekt. azt nem mondom hogy nem ér semmit, mert nem igaz, de 1-2%nál nem ad többet

2016. júl. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Baszus te segfej a hiba javító kijavitota és en nem vettem észre csak amikir már elküldte és nem tudtam kijavítani bunkó
2016. júl. 4. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég sok mindent kijavít az a hibajavító, csak azt nem, amit kéne. :)

Amúgy meg monohidrát, onnan, ahol olcsóbban kapod. Én is azok közé tartozok, akik semmit nem tapasztaltak tőle.

2016. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Monohidrát az jó, vagy ha már egy ideje szeded és hányingered van az ízétől akkor CreaTOR-t tudom ajánlani. :)
2016. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kreatin monohidratot tudom ajanlani, ez a legtobbet kutatott kreatin fajta. Igazabol egyiksem karos, egyesek szerint orbitalais mennyisegben valo tolasa vesekarosodashoz vezet, de nem bizonyitott. Ha betartod az adagolast akkor bajod nem lehet. Viszonylag gyorsan hat. Eloszor egy kis vizet fog visszatartani a sejtekben igy az izomban is, nem kell megijedni ez a jo, emiatt tobb tapanyag jut majd a sejtekbe ergo nagyobb izmot tudsz epiteni. Ezeknek nincs egy okor aruk egyiknek sem. Minden jot es nagy novekedest kivanok!
2016. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!