Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolásnál fájó, szúró érzés?

Guggolásnál fájó, szúró érzés?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve edzek és azalatt az 1 év alatt nem tudtam guggolni.Sikerült megtalálnom, hogy hogy tudok normális kivitelezéssel guggolni.Megnéztem az 1 ismétléses maxomat az 80kg. Elkezdtem 35kg-al csinálni, mert rá kell szoknom a guggolásra.Megcsináltam 2 sorozatot és leültem.Megpróbáltam felállni, de valamilyen szúró érzés ment a combomba és 2 percig csak ültem, mert nem tudtam felállni.A bemelegítésem az pár perc aerob mozgás volt és 1 sorozat súly nélküli guggolás.Még most is érzem a szúró érzést a combomban, de ez nem olyan, mint amikor bicepszek és akkor ég, szúr.Mi lehet ez és mit csináljak, hogy ne jöjjön elő?

2016. júl. 4. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ízületek nem fájnak?

Szerintem ez csak az, hogy bedurran és elkezd savasodni.

2016. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néha a térdem szokott fájni. De pihenő időben felakartam kell és úgy beszúrt.Előtte semmi sem volt.
2016. júl. 4. 21:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy most is érzem, pedig 4 órája volt az edzésem.
2016. júl. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!