Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony az alkarom ezt edzésekk...

Vékony az alkarom ezt edzésekkel meg lehet vastagitani? Valaki volt már igy és aztán edzéssel meg tudta vastagitani? MIndent tudni akarok.

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmondok egy titkot. De csak neked. Alkarra lehet edzeni. Sose gondoltad volna mi?
2016. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet vastagítani. Vegyél egy marokerősítőt például, de ne valami műanyagot, hanem állítható erősségűt, legalább 40 kilóig fel lehessen vele menni. Bárhol elfér, utazáshoz is viheted magaddal.

A másik amit ajánlok a Wrist Roller, ez elkészíthető házilag is.

Aztán még függeszkedhetsz húzódzkodón, jó a kötélmászás, rúdmászás is. Beválhat még ha kitartasz egy adott súlyt időre. Tárcsákat is lehet tartani/cipelni csípőfogással. Én még olyat is szoktam, hogy behajlított karral tartom a súlyt és nem lógatva tartam magam mellett. Csuklóbehúzások is vannak még, de ezek állítólag nyírják az ízületeket, ezt én is tapasztaltam, bár lehet van aki bírja. Jó még kalapácsfogásban emelés. Nem a kalapács bicepsz, hanem rákötsz egy kötélre tárcsákat, megfogod, mint kalapács bicónál a súlyzót és emeled a kötélnél fogva. Kötélről jut eszembe, hogy lehet még húzódzkodni is rá, törülközőt vagy kötelet fogva. Figyelj oda, hogy elég erős legyen.

Meg nézz meg pár orosz szkanderes edzővideót és sok mindent el tudsz lesni. Amit még személyesen ajánlanék az a kétkezes bicepszgyakorlat és ennek a madárfogásos változata.

2016. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :))
2016. júl. 5. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rúdon fekvőzöl, tolódszkodsz, kézenállsz, lábemelsz az a legjobb.
2016. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!