Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech USA protein power...

Biotech USA protein power költségtakarékosságnak megfelel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a tejsavó a legjobb, de most nincs rà annyim feleslegesen. Kb 2-3 hónap kihúzható ezzelba megoldással, hogy edzés utàn innàm, és fejlődhessek tőle valamennyit? Étkezésem az nqgyjàból stimmel ahhoz, amit előírnak builderen.

2016. júl. 5. 15:24
 1/7 dirtboy ***** válasza:

számomra az szinte ihatatlan volt

a bio 12 490ft 4kiló

az mhn whey pro meg 9 990ft 3kiló

arányában nézve a bioteches csak pár 100ft árkülönbséget mutat /9375ft lenne belőle 3kiló/

2016. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 likebike ***** válasza:
Ha bírod a szóját,akkor mehet.Amúgy a tápkiegnek semmi köze a fejlődéshez,nem fog hamarabb jönni az eredmény.Jó étrenddel,kiegészítő(k) nélkül is ugyanott állsz,mint ha megvennéd ezeket.
2016. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egészségeden akarsz spórolni az már régen rossz.Mert a kérdésed lehetne akkor ez is-A párizsi jó megoldás csirke marha disznó és hal hús helyett költségtakarékosság szempontjából?A tejsavó pedig nem a legjobb.Hosszútávú egészség oldalról a tojásprotein a legjobb.Ezért ha ez a része is szempont akkor nem fogyasztasz szóját.
2016. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
MHN Whey proteinnel jobban jársz, árban is.
2016. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy mnh-n is gondolkoztan. Aki fogyasztotta annak megfelelt? Mert azt olvastam, hogy nagyon habzik, és sokan kiütést kaptak tőle.
2016. júl. 5. 19:02
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Évek óta azt iszom és semmi gondom vele.
2016. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:
nálam vaníliás van belőle,dextrózzal nem rossz,nekem anélkül kicsit íztelen
2016. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!