Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora mértékben befolyásolja...

Mekkora mértékben befolyásolja a fejlődést az, ha én csirkemell helyett zsírszegény túrót, fehérjeport, csirkemell felvágottat eszek fehérjeforrásként?

Figyelt kérdés

Nem történt olyan nagy fejlődés sajnos, amilyet én vártam, ezért próbálok rájönni ennek az okára.

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 10. 00:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

az az oka hogy álomvilágban élsz.

dopping nélkül 5-6 év egy valamire való forma elérése, nem 2 hét.

2016. júl. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Cortez70 ***** válasza:
Ha megvannak a makrok, akkor fejlődsz. Mindegy, hogy csirkéből vagy másból vitted be. De mióta edzel, mit vársz?
2016. júl. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy nem a csirkemell miatt van:)
2016. júl. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. Mennyiségben rendben volt a fehérjebevitel?

2. Edzésterv rendben? Progresszió adott?

3. Izomcsoportok pihennek eleget?

2016. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4. Mennyit fejlődtél, és mennyit vártál?


Lehet, csak az elképzelésed irreális. Jó genetikával havi 1, max 1,5 kg izom hozható.

2016. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Izee

Tudom hogy nem ez a kerdes de ez igy sokkal dragabb ! Miert?

2016. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves Heroldka!Nem élek álomvilágban, és nem 2 hete edzek, hanem 1 éve és 4 hónapja.
2016. júl. 10. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:

tölts fel egy képet.

amúgy az aminósav az aminósav, mindegy hogy miből viszed be. szerintem ink a makróval van a baj v az edzéssel.

2016. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Magamon látom a tükörben hogy fejlődtem, csak sajnos a többi ember számára ez nem látszik.

Tudom hogy nem másokhoz kéne viszonyítanom magam, csak zavaró hogy lassan másfél éve edzek és más ennyi idő alatt szépen gyarapodott izomban, én meg alig.Egyik nap láttam az egyik villamosajtóban a karomat és elkeserítő hogy nem látszik az hogy edzenék.

Súlyban mindig akkorával csinálom, amivel megy a 8-10 ismétlés, de vannak olyan gyakorlatok, amikben egyszerűen nem fejlődök.

Talán nem olyan jó a genetikám s lassabban jön az izom.

Az étkezésem nem a legtisztább, a fehérje 2g/tskg, a szénhidrát meg 5g/tskg, tehát a napi mennyiség megvan, de ezen felül még néha eszek zsíros, cukros dolgokat.

2016. júl. 10. 15:56
 10/14 A kérdező kommentje:

1 héten normál esetben 4x edzek, egy ideje ki hagyom a lábnapot, mert van egy kis problémám a lábammal, amint rendbejön folytatom azt is, kb 2 hónapja hagyom ki.

Hétfő-Péntek-Szombat edzek, minden testrészre, 3 gyakorlat, 4 sorozat.

2016. júl. 10. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!