Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelö étrend segítség?

Tömegnövelö étrend segítség?

Figyelt kérdés
Elkezdek street workoutozni. Heti 3x járnék le edzeni. A kérdésem az lenne hogy megfelelö étrend mellé, edzésnapokon, edzés után megéri e bevenni 100% Whey protein professional 30g-ot? Nincs túl sok pénzem, ezért nem birnék minden nap bevenni mondjuk 1 tasakkal, szoval edzes utan bevennék egyet. Ez megéri? Lenne valami plussz fejlödés? Vagy ez kevés és pénzkidobás lenne?

2016. júl. 10. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy te edzés után a fehérjéd egy részét a WPP-ből viszed be vagy húsból/tojásból tökmindegy. A fehérje az fehérje. Attól még hogy az egyik por állagú még nem lesz csodaszer. Semmi plusszot nem ad. Amúgy meg ha nem 1-1 tasakonként vennéd a wpp-t hanem pl a legnagyobb kiszerelésben akkor az ár/értékben sokkal olcsóbb lenne. De leírom még egyszer szájbarágósan: semmivel nincs előrébb az az ember aki tápkieget használ mint az aki szilárd kajából viszi be a tápanyagokat. Ha drágának találod akkor nem muszáj megvenni(de amúgy van ennél olcsóbb fehérjepor is). Ez csak egy alternatíva.
2016. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ :D

Amiket szoktam enni, marmint amikben viszonylag sok a feherje az: halkonzerv,tojás,csirkemell,de ez mellé ha mondjukrá kicsit hozzásegítene edzés után egy tasak fehérjepor is, akkor veszek.. :D

2016. júl. 10. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi plusszt nem ad. Fehérje = fehérje
2016. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Hát akkor a kajálás lesz :D

2016. júl. 10. 17:51
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
A proteinpor is kaja, nem csodaszer. Mindegy hogy abból viszed be vagy más kajából.
2016. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csirke, tojás, túró, sajt, chia mag (amino savak + omega 3,6 + cink), teljes őrlésű zabpehely, olajos magvak...


Itt érdemes nézelődni:


[link]

2016. júl. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 saringan61 válasza:
Le irok egy viszonylag olcsó megoldást de elotte az én eredmènyem az első 2hetben ez volt. A bicepsz megnőtt 4szamot az alkar 3 a hasam pedig 10cmrel kisebb úgy hogy nem fogytam! Meg vettem a szomazrodolt ami szállítással 8125ft reggel es este 1kapszula tehát napi 2kapszula. Reggelire gabona, zab pehely. Ebedre egy visu leves este salata, csirke mell vagy szárny, sajt. Joghurt, parizel ebből fusrolt. Virsli. Kb ilyet szoktqm enni és szép fejlődést ertem el ezzel most 74kg vagyok es 167cm sok sikert
2016. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 saringan61 válasza:
Bocsi a kapszula neve SOMATRODOL
2016. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 saringan61 válasza:
És sok sok rizsz egyél
2016. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. júl. 21. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!