Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Boldenon 10 hetes kúra valakin...

Boldenon 10 hetes kúra valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ócsároló emberek kíméljenek..
2016. júl. 11. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
10 hét??mire hat abbahagyod??
2016. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Cortez70 ***** válasza:

Ha az van benne, akkor jó, de legtöbbször csak sima tesztó van benne, és abból is fele. Amúgy meg az első jót írt.

De tesztó az kell mellé, az alap, mert különben annyi a cerkának, ha boldit, decát, trent, stanát, masteront, stb cuccot tolsz magában.

2016. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Boldenont magába? Az nem piskóta...
2016. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez megint nem kúra csak egy hatóanyag.
2016. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor mellé propi mehet?
2016. júl. 15. 13:11
 6/12 Cortez70 ***** válasza:
Mehet, kell mellé tesztó. Susta is jó.
2016. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most kezdem 5 hetig tudom nyomni utanna elmegyek nyaralni 10 napra addig nem tudom beadni es amikor haza jovok megint 5 het?

Ez igy jo? Mi a velemenyetek?

2016. júl. 22. 09:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. A szteroid nem játékszer, hogy csak úgy kedved szerint adogasd. Boldenonnak kell egy hónap mire hatni kezd. 16 hétig minimum szokás szúrni heti 500-1000mg-ot. Ha nem tudod legalább 16 hétig HETI KÉTSZER MINIMUM 500-at szúrni, akkor inkább bele se kezdjél!!! Ja és még csak most olvasom, hogy 10 hetes kúrát tervezel. Tedd el azt a pénzt csirkére. Jobban jársz és ezt most nem bántásból mondom.
2016. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kawalaci válasza:
Boldenon tapasztalat végre! Megosztom veletek mert a boldenon lett a kedvencem minden hatóanyag közül! Tényleg használom és minden évben ő a király számomra legalábbis az én genetikámnak ő a favoritja! Szépen formál és nem lehet tőle felpuffadni és nagyon jól lepucolja a zsírt rólad ha betartod a helyes étrendet! Lassan kezd hatni és hat hónapig nyugodtan lehet használni aztán hat hónap szünet. 10 hetes kúra ilyen nincsen épp akkor kezdi kifejteni a hatását! A tapasztalataim alapján egy hobbi testépítőnek bőven elég 5 naponta egy 250 es ampulla. Az hogy kellene mellé tesztoszteron lehet mellé de nincs értelme én nem szoktam csináltam testoval és a nélkül is nem kell mellé! A libidót nem csökkenti ez tévhit inkább nálam megnövelte egyszóval kanos leszel :D A Nandrolonnál elképzelhető ilyen de ez nem az! Mellékhatása egyáltalán nem volt semmilyen tekintetben de ha túlzásba viszed néha rád jöhet egy kis remegés ez annak tudható be hogy a vércukor szintet alacsonyan tartja de határérték alá nem fog menni nem fogsz elájulni meg ilyenek :) a másik még hogy hihetetlenül megnő az erőnléted az erőnlét nagyobb ütemben fog nőni mint a tömeged! Hobbisoknak nem is ajánlok semmi szart csak ezt nincs értelme! Ja még annyi hogy ettől fogsz tudni aludni ami a testonál nem jellemző a testotól nem tudtam aludni el is felejtettem a testot :)) de ha kombinálni akarod mindenképpen én a winstrol depot ot ajánlanám! Heti egy 250 es boldebolin és minden másnap egy 50 es rexogin és szép leszel minden mellékhatás nélkül de a winit 10 hétnél ne használd tovább csak iktasd be néha. ALPHA PHARMA!!!! Csak ezeket a termékeket használjátok mert 100% tiszta és eredeti még soha nem volt gond vele és ellenőrző kód is jár hozzá a gyártó honlapján igazolást kapsz a kód alapján! Ha nincs Alpha Pharma akkor ne vegyél semmit nem ajánlom! Alpha Pharma - Boldebolin 250mg/ml és Rexogin 50 mg/ml csak ezt semmi mást! Üdvözlettel : laszlo
2018. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te teljesen fogyatekos vagy az alpha a legnagyobb gane most a piacon minden cucca lejart mar sokkal jobbak vannak az meg h boldenontol kanos vagy sok mindent elarul.az meg higy 5naponta250et nyomsz az meg tobbet.ugyes vagy.es ez h megy nalad fel evig mindig betolsz 5naponta 250et es ennyi??aztan pihi es megint?es mire vars,jobb eredmenyre mindig??
2018. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!