Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Boldenon 10 hetes kúra valakin...

Boldenon 10 hetes kúra valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ócsároló emberek kíméljenek..
2016. júl. 11. 15:34
1 2
 11/12 kawalaci válasza:
én csak a saját tapasztalataimat mondtam el az én szervezetem így reagált a boldenonra. nagyon lassan fejti ki a hatását ezért 20 hétig javasolt és lehet nyugodtan használni. ésszerű adagolásnál semmi mellékhatása nem lesz. mivel nem akarok versenyezni én a hobbisokat céloztam meg nem is az a célom hogy 120 kilós legyek de ez éppen elég ahhoz hogy legyen eredménye is az edzésnek és a befektetett energiának. amit a boldenon így hoz azt fent lehet tartani hosszú távon de a verseny forma hamar összeomlik ha lejössz a színpadról de ez engem nem érdekel. nyilván a versenyzők 8-10 féle szteroidot használnak hogy felkerüljenek a színpadra de ez már nem egészséges. én szeretem ezt a sportot és nem akarom kinyírni magam.nem az a célom. az Alpha Pharma minden teszten átment az anabolic.lab megtekintheted még több hatóanyag is van benne olykor mint ami rá van írva. ma is van friss doboz amit használok kifogástalan mint mindig és hat ahogy kell és nincs lejárva belehet ellenőrizni a gyártó honlapján. nem is volt vele soha gond három éve használom a termékeit. első osztáyú. én mást nem is veszek. igaz van még két megbízható gyártó a balkán és a PHARMACOM LABS ezek mind jók. de igaz hogy nagyon nehéz már beszerezni őket. ha mindenképpen kombinálni akarod a boldenont akkor winstrol depot ..kombináltam testoval is de nem sokat ért..a winstrol nagyon kemény 300 felett van az anabolikus értéke ami a testonál csak 100 akkor nyilván való melyik a jobb..és a libidóra visszatérve olvass utána ...inkább növeli és tényleg nálam is növelte főleg ha teszel mellé winstrolt akkor még jobban kanos leszel. 10-12 hét alatt képtelenség fejlődni nagyot ezt felejtse el mindenki. ezek nem csodaszerek. és nagyon drága 24 hetes kúra táplálékkiegészítőkkel együtt és kaja. ezért szokták mondani a szteroidokra hogy nincs benne hatóanyag szar mert 10 hétig nyomják aztán 10 hétig szünet. éppen akkor hagyják abba a kúrát mikor kezdené kifejteni a hatását és pihi után megint nullán vannak ugyan ott. komoly versenyzők szünet nélkül 12 évig folyamatosan használnak szteroidokat és iszonyat pénz. és azért néznek úgy ki ahogy kinéznek. az egészségük is kockán forog végig. de innen már sokan visszafordulnak nem kérik így a versenyzést. az élsportban mindenütt jelen van a szteroid egyedül a sakkban nincs vagy kitudja ez tapasztalat saját tapasztalat . üdv
2018. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Boldenone és a winstrol noveli a libidot nem semmi vagy
2018. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!