Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szép, szálkás testet szeretnék...

Szép, szálkás testet szeretnék. A fehérjeportól nem lesz "felfújt" hatású a testalkatom?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 20:08
1 2 3
 21/30 Cortez70 ***** válasza:
Nincs mit. :)
2016. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy valamil okos pedig az ide író lányok nagy része mégha nem is tud mindent de legalább nem beszélnek hülyeséget.. Nem azzal van a baj hogy valaki kérdez valamiről hanem az a baj hogy a kérdező azt se tudja hogy egyáltalán miről kérdez. Ajánlom hegy először olvass utána majd értelmezd a dolgokat és az után állj neki sportolni és célokat kitűzni.
2016. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ezért kérdeztem, mert nem tudok túl sok mindent a dologról :D De szerencsére nem ezen múlik, hogy az élet többi területén mennyire vagyok okos.
2016. júl. 15. 21:53
 24/30 Cortez70 ***** válasza:
100%
Hát nem. De az itt nem számít, hogy ki miben jó még. Ha beírnék hulyeséget a számítógépes kategóriába, ott sem érdekelné a válaszolókat, hogy miben vagyok jó. Ott is elküdenének nyámba ha baromságokat írnék.
2016. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet túl izmos karod naturálban nőként, az biztos. Maximum érdekes elvárásaid vannak a karral kapcsolatban, de ha kockás hasat akarsz, akkor izmos kart miért nem?

A fehérjepor is étel s az izom az izom. Nem tudom, kiket ismersz, akit semmit nem bírnak, de látványos izomtömeg erő nélkül, olyan nemigen van. A pakolásnál lehet, hogy technikától motivációig hiányzik nála minden, de egy kemény edzéssel felépített izomzattal azért meg tud emelni egy nehezebb tárgyat, nem lehet, hogy nem.


A sima guggolással nem sokat érsz, szerintem használj súlyokat. Max. ha már nem akarsz izmosabb lábat, akkor nem emelsz rajtuk. A láb az, aminél egy naturál nő is el tud érni izmosabbat, mint ami pl. nekem tetszik.


Kockásabb hashoz viszont szálkásítás kell, ahogy írták. Ha vékony vagy és semmiképp nem akarsz fogyni, akkor fogadd el, hogy neked nem lesz olyan kockás hasad, amilyet szeretnél. Egy impozáns női kockahashoz genetika is kell, nem akárki tudja egészségesen elérni, azt hiszem.

2016. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a karom a hasamhoz képest izmosabb. Azon nem szeretnék már változtatni. A hasamon is látszanak halványan a kockák, szóval azon sem akarok egetrendítő változást.
2016. júl. 15. 23:54
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj hogy nem tudja/nem tudod a tényeket. Hanem azzal hogy már a kérdésed előtt, a kérdésben és a válaszaidban szerepelnek hibás és merev általánosításokon alapuló, előre kialakított feltételezések.


A fehérjeporok szárított és porított fehérjekivonatok. Lehet kapni: tej,tojás,marha,szója,borsó,kender,rizs fehérjeporokat.

A "gyúrós" gyökér ismerőseid meg csak simán dagadtak mert túl sokat és túl rossz minőségűt esznek.

2016. júl. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Köszi!

Valóban ez lehet az oka :)

2016. júl. 16. 09:10
 29/30 kovpet ***** válasza:
100%

"szép nagy izmai is vannak, csak éppen többet bírok, mint ő"


Pl húzódzkodásban tudsz többet nála?

De az azért megvan, hogy ő nem azt a súlyt mozgatja gyakorlat közben mint te? Így nem túl igazságos az összehasonlítás, nem gondolod? :)

A relatív erő egy dolog, az abszolút meg egy másik.

2016. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel felfújt. Max ha kerék vagy. :)
2016. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!