Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az baj, hogy ha szénhidrát...

Az baj, hogy ha szénhidrát helyett inkább csak zsírt viszek be?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minimalis ch kell
2016. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, de néha tarts töltő napot
2016. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem gond.
2016. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a mennyiség, hogy legyen? 100g ch helyett mennyi zsírt vigyek be?
2016. júl. 17. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit tobb mint felet. 1ch=4 kalori 1zsir=9kalori
2016. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
1g ch 4 kcal. 1g zsír 9 kcal.
2016. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
emberfüggő
2016. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem gond. Ha nem vagy gyakorlott zerocarber (nyilván nem, mert akkor nem kérdeznél itt), akkor azért a zöldséget se hanyagold el.

Illetve akkor gond, ha nem bírod. Akár a több zsírt, akár a kevesebb szénhidrátot. S biztos van, akit a szénhidrát jobban laktat, mert az térfogatosabb vagy mit tudom én. Kis kalóriakeretnél, ha zsír az energiaforrásod, elég picike ételmennyiség tud összejönni (bár zöldséggel és sovány fehérjével lehet ezen segíteni), ami vagy zavar valakit, vagy nem. Alapesetben a zsír jobban laktat, mint a szénhidrát, bár a fehérje a legjobb ebben, de ez nem mindenkire igaz.


Ha eddig sosem ettél extrém kevés szénhidrátot, akkor azért üthet, ha hirtelen s utánaolvasás nélkül leviszed.

2016. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!