Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy a terembejár...

Miért van az hogy a terembejárok 99%-a nem néz ki sehogy?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Vagy miért néz ki mindenki úgy, mint 1-2-3 évvel ezelőtt amikor rendszeresen lejárnak bohóckodni :D

Ezek jó kérdések.


Láttam olyat, hogy csávó jött ki teremből első dolga a cigi volt, másik meg ment át a burger kingbe edzés után.

Ők ugyanúgy néznek ki, mint tavaly vagy tavaly előtt és nagyon viccesek :D



Konkrét válasz.

Szerintem azt hiszik, hogy megvolt az edzés? Oké, akkor így még több szemét kaját ehetek, mert az edzés kompenzálja.

2016. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Mert a sok idiota nem olvas utana a dolgoknak hanem tévhitben el , étrend és kemény edzés persze nincs
2016. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Meg ez olyan kerdes hogy: a terembe jarok 90% a miert nem edz lábra?
2016. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
az egyik része szarul edz, másik része szarul kajál harmadik része nem jár rendszeresen negyedik része kezdő, és ezeknek a kombinációi,elég ritka az amikor valakinek egyik sincs meg ezek közül
2016. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
az embereknek fontosabb a pénz, család, aktuális politika, autó, foci, smink ...
2016. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
És jó esetben a munkájuk, hogy abban fejlődjenek (diplomásokról beszélek).
2016. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Klanwarrior ***** válasza:
26%

Mert az emberi faj 99%-a, ami elkezd edzeni, pár hét vagy hónap után, mikor rájönnek, hogy ez nehéz, és nem is lettek Schwarzik, feladják. Abbahagyják az edzést, de a természet kereke soha nem áll meg. Helyettük újabb újévi fogadalmárok és hasonló, fellángolásban szenvedő példányok érkeznek a terembe, akik megint pár hét után otthagyják az egészet, visszatérnek unalmas, reménytelen, szürke életükbe, úgymond szelektálódnak. Ez a természet körforgása.

A legerősebb, életképes 1% viszont elkötelezi magát a sport mellett és mindent megtesz, hogy egyre jobb legyen. Ezek az egyedek azok, akik kemény munka árán néznek is ki valahogy.

2016. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

1: a 99% csak hobbyként, munka, család stb. mellett csinálja mert szereti.

2: te a képeken meg videókban látott emberekhez viszonyitasz

2016. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Klanwarrior ***** válasza:
Az általam írt "story" egy erősen eltúlzott nézetet képez, fölösleges 100%-ig komolyan venni. Viszont nagy-vonalakban nézve megkérdőjelezhetetlen tényeket tárgyal.
2016. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Mindig a kondisokat kritizálják, de lehetne kérdezni a karatésokat, futókat, focistákat stb. miért nincsenek már országos sikereik,miért nem mind fekete öves már? Lehet csak mert szeretik csinálni az egyéb fontosabb elfoglaltságuk mellett. Én 3 műszakban, fizikai meló és egyéb ezer teendő mellett csinálom ami szerintem már magában tisztelendő. Legtöbbször nem tudom magam kipihenni rendesen se állandóan a kajára figyelni, mellettem mások is élnek a családban, nem fogok különcködni és ez igy nekem jó és elég és kész. A másik, hogy nagyon kevés helyen van információ hogyan kell ezt csinálni.
2016. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!