Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy extrém ektomorf alkat...

Egy extrém ektomorf alkat sehogy se tud komolyabb súlyt felszedni?

Figyelt kérdés
az ilyen embereknek rendkívül gyors az anyagcseréjük, ez megakadályozza a súlygyarapítást, nincs valami anyagcsere lassító szer? illetve nekem tiszta vékony génem van, sajnos attól az ágtól örököltem (anyu) akik soha nem tudtad hízni..azt hallottam hogy minimális izmot tudok csak elérni, más meg hogy rengeteg munkával kigyúrt állat is lehetek :D igen, de ez rengeteg pénzembe kerülne amit egyelőre nem tehetek meg, több százezret sehonnan sem tudnék előteremteni, vagy ha mégis, abban senki nem támogatna hogy ilyenre költsem (szüleim) légyszi ne mondjátok a sárga kapszulát mert én azt egy marketingfogásnak tartom és nem fogom aszerint csinálni a dolgokat..egy tényleg hasonló alkatútól szeretnék tanácsot kérni, akinek esetleg sikerült valahogy híznia/vastagodnia
2015. júl. 5. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Betolsz napi 4000 kalóriát,aztán egy hónap múlva jelented itt hogy az elméleted megdőlt,szevasz.
2015. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fogyatékos vagy, neked nem fog menni.
2015. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ágyé'!
2015. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
miért lennék az? attól még hogy te máshoz nem értesz, csak az edzéshez miért lennék fogyatékos? maximum ezen a területen, de megnézném te más témakörben hogy állnál helyt, szerintem besülnél mellettem :D igen, nem értek ehhez, azért írtam ki kérdést de hát mindegy inkább nem írok neked semmit :D
2015. júl. 5. 19:23
 5/14 A kérdező kommentje:
1: madárétkű embernek nagyon nehéz, próbáltam már rengeteget enni, rosszul voltam
2015. júl. 5. 19:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne szemtelenkedjél itt kisfiam,hanem egyél már végre!
2015. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs étvágyad, akkor először egyél sokszor keveset, aztán fokozatosan növeld az adagokat. Ha eddig két szendvicsen éltél egy nap, akkor ne tolj be egyből több kilónyi kaját naponta, mert sz.rul leszel tőle. :D Bizonyos vitaminok is étvágynövelő hatásúak, illetve ha elkezdesz edzeni, akkor attól is megnő majd az étvágyad.


És persze nem akarj mindent egyből, a fogyáshoz hasonlóan a hízás is lassú folyamat. Én 70 kilóról híztam 84-85 kilóra kb. egy év alatt, 194 centi magas vagyok.

2015. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz annyit enni vegyél egy magas szénhidráttartalmú tömegnövelőt. és mellé próbálj annyit enni amennyit tudsz. Azért jó ez a tömegnövelő mert könnyebb meginni egy ilyet mint megenni mondjuk 1 csirkét és így könnyeben be tudod juttatni a szervezetedbe a szükséges tápanyagokat.
2015. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-esnek köszönöm a választ! :) nevetséges egyébként milyen primitív itt 1-2 ember, megnézném a részletes életrajzukat, sok dolgot lelehetne vonni belőle ;D
2015. júl. 5. 19:37
 10/14 A kérdező kommentje:
8: köszönöm! :)
2015. júl. 5. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!