Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásitáskor ha éhes vagyok,...

Szálkásitáskor ha éhes vagyok, az azt jelenti nem vittem be elég kalóriát?

Figyelt kérdés
ilyenkor enni kell még vagy ki kell birni, hogy nem ehetek többet? esetleg valami kaja ami eltelit és nem leszek éhes,de kalória se megy túl sok, valami ilyet tudtok? vagymi legyen?
2016. júl. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyel tobb zoldseget megbigyal sok vizet
2016. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
nem. én ha 6000 kalóriát eszem egy nap, akkor is éhes leszek hamar, pedig aztán ahhoz hogy fejlődjek 3000 is elég.
2016. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Herold, és nem zsirosodsz? vagy kibirod evés nélkül?

köszi a válaszokat amúgy, a zöldséget megfogadom mert nem túl sokat esze, viz megvan napi 4liter, az elég nem?:)

2016. júl. 22. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak nyomasd a zoldseget tomenytelen mennyisegben ;)
2016. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én csak egy példát irtam, előfodul, hogy kapok egy nap pár ezer borravalót, és kb kéthetente 1x előfordul hogy a rendes kajám mellé, ami kb 3500 kalória, elmegyünk barátnőmmel ekbabozni v pizzázni, ami + 1500-2500 kalória is simán.


mivel ez nem rednszeres, csak ritka, igy nem zsirosodom, viszont ezeken a napokon is érzem, hogy éhes vagyok, evés után pár órával. és nem azért, mert nem vittem be elég tápanyagot!

2016. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem, köszi:)

ui:próbállak felpontozni de nem egyszerű :')

2016. júl. 22. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az éhség a világon semmit nem jelent.

Én végig tudom éhezni a napot nagy kalóriatöbbletben, ha olyan az étrend vagy az időzítés... Életemben a legjóllakottabb az 1000 kcalos zsírböjtös napjaimon voltam, plusz egy többnapos böjti időszakom közepén, nullkalóriával. Ezek sajna nem tarthatók.


Van, aki SOHA nem éhes s állítólag van, aki kizárólag éhezve tud deficitben enni.

Éhesen nekem NAGYON tönkremegy az éjszakai pihenésem, viszont egy jó étrend és időzítés csodákra képes. Akkor már csak fegyelmezettség kell...


Nem ismerem azt a fogalmat, hogy eltelít. Én csak jóllakni tudok, viszonylag sok kalóriával. De nem mindenki ilyen. Viszont szerintem a legtöbbünknek az a jó, ha rendesen tervez és betartja (persze ki is kell tapasztalni, hogy mivel lakik jól deficitben). Ha már ott tartunk, hogy kaparjuk a falat este és már nincs keret, akkor már gond van, nem hinném, hogy a többségünknek van csodaétel, ami segít.

Valami azért akadhat, de ez emberfüggő. Én nem vagyok ilyen kis fogyózó tinilányka, aki 3 dkg zabpehelytől vagy zöldturmixtól jóllakik 8 órára (ételes blogokon írnak néha olyanokat, hogy fogom a fejem, nem, ez nem elég mindenkinek, a 3-szorosa sem, ez nem így működik)... De a fehérje, az általánosan leglaktatóbb makrotápanyag nekem is jó, a zöldség térfogatot ad, s ha nem is igazán laktat, valamicskét mégiscsak segít... S a rost sem laktat, de ha összekombinálom némi tojással és zöldséggel, az már nem rossz. Bizonyára sokaknak jó valami térfogatos szénhidrát is. Ki kell tapasztalni, de nagyságrendekkel jobb tervszerűen enni, mint a nap végén (vagy közepén) észbe kapni.


A másik lehetőség a több mozgás, van, aki nem tud keveset enni, sehogy, semmiképp, többet mozogni viszont tud s attól nem lesz éhesebb.

2016. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld mindenkinek:)
2016. júl. 22. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!