Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje adagokat (kajából)...

Fehérje adagokat (kajából) érdemes elosztva, pl.30g/étkezés fogyasztani vagy felesleges így kiszámolni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Felesleges. Az egesznapi ossz kaloria a lenyeg
2016. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nyilván ha megoldható, ne az legyen, hogy egész nap csak zsirt és ch-t eszel, majd egybe este bemegy a 160 g fehérje, jobb ha kicsit el van osztva, de nem kell arányosan meg nem kell grammra kimérni, csak hát na, érted.


viszont ha nem tudod megoldani, akkor ugy is müködni fog a dolog, csak szerintem jobb a szervezetnek, ha legalább 2 felé van bontva

2016. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem kell 30grammokra elosztogatni de szerintem reggel,délben és este is menjen legalább annyi bár ezt a kis "jótanácsot" nem alapozom semmire, csak én igy csinálnám:)
2016. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!