Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem látom a változást?

Miért nem látom a változást?

Figyelt kérdés
bocsi ha hülye kérdés, de 3. hete diétázom, 3,5-4 kg lement, de semmi változást nem látok.első héten 200-250g ch, 2. héten 150g,3.héten 100,most jön a 4. hét és már pár napja ugy csinalom hogy 1.nap 0ch,2.nap50gch,3. nap 100g ch.Az elején 13,6 testzsírszázalék most nem tudom mennyi de látványra nem javult semmit.Az elején 85kg voltam ugyhogy ennyinél már látszania kellett volna valaminek vagy nem?vagy csináljam tovább és majd lesz látható eredmény?

2016. júl. 24. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
13%tzs nel minek dietazol?
2016. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Türelem, majd lesz változás. Miért ne lehetne diétáznia? Én is kb ott vagyok és 10 alá akarom vinni.
2016. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért diétázom mert tömegelésnél kicsit elvetettem a sulykot, és bezsírosodtam, most ezt szeretném leadni, és lassan tömegelni, hogy viszonylag szálkás maradjak(kockás has,stb.van aki alacsony testzsíron van mindig és szép lassan azért jön a tömeg én is ezt akarom
2016. júl. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!