Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme rendszertelenül...

Van értelme rendszertelenül szedni a fehérjét?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy sajnos nem minden héten jutok oda az edzőterembe legalább 3 alkalommal. Van hogy csak heti egyszer, persze a munka miatt.


A kérdés igazából az lenne, hogy ilyen rendszertelen edzés mellett megéri-e fehérjét enni? Tehát csakis edzések után enném, mivel nem tudom melyik nap jutnék el a terembe.



2016. jún. 29. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2016. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a fő, hogy legyen rendben a fehérjebeviteled lehetőleg mindennap. Hogy porból vagy ételből, az nem fontos.
2016. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig egy dobozzal ettem meg, még 2 éve. Utána "tisztán" edzettem csak. De most újra rávettem magam, hogy vegyek fehérjét. Akkor úgy ettem, hogy pihenő napokon 1 kanállal reggel, edzés napokon meg reggel 1, edzés után 2 kanállal.


Mennyivel lenne rosszabb, ha most csak edzés után ennék meg 2 kanállal? Nem lenne gond, hogy nem lenne folyamatos a mindennapos plusz bevitel?

2016. jún. 29. 23:06
 4/5 kovpet ***** válasza:
A fehérje egy étel, ami szükséges ahhoz, hogy élj. Nem az jelenti azt, hogy tisztán edzel, hogy nem eszel egy esszenciális tápanyagot. Az azt jelenti, hogy nem használsz illegális szereket (azaz nem élsz vissza bizonyos gyógyszerekkel).
2016. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értsd meg, hogy nem attól függ, hogy hány kanál fehérjét eszel meg, hanem a teljes étkezésed mennyi tápanyagot tartalmaz. Tehát ha amúgy az étrended nagyon kevés fehérjét tartalmaz, akkor számíthat, hogy mennyit iszol meg a kiegészítőből. Ha normálisan étkezel, akkor pedig tök mindegy, hogy hány kanállal zabálsz meg, nem oszt, nem szoroz.
2016. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!