Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál, ha főzök,...

Szálkásításnál, ha főzök, akkor ezeket beleszámoljam?

Figyelt kérdés
Gyakran szoktam főzni szójaszósszal,gyömbérrel, chilivel és másokkal. Szálkásításkor ezt beleszámoljam, vagy ne törődjek vele?

2016. júl. 31. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha tartalmaz valamennyi makrót és kalóriát, érdemes. van sok olyan szósz vagy mártás, ami tele van cukorral, és sokan meg se nézik, pedig azért napi szinten ha eszed, nem mindegy.
2016. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha van benne jelentősebb kalória mennyiség akkor számolod. Cukros fos öntetekben tuti van.
2016. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számold.
2016. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam számolni, mivel olyan elhanyagolhatóan kevés kalóriát jelent, hogy a természetes eltérés minden étel grammra pontos mérése mellett is sokkal több. Ha te nagy mennyiségeket használsz, akkor lehet, hogy van értelme, nekem a teáskanál szójaszószt és 1-2 gramm gyömbérport felesleges.

Néha nagyon ráérek és beírom, van egy kis nyers zöldséges ételem, abban pl. 4 kcal a szójaszósz.

Ja, ez rendes szójaszósz, nem cukros vacak.

2016. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!