Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyiket válaszam? Biotech...

Melyiket válaszam? Biotech usa protein fusion 85 vagy biotech usa protein power?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket válaszam mert 1kg power protein 3.990 ft a fusion 3.290 de az utóbbi az csak 454grammos tehá fél kiló sincs. Nekem olyan kéne amivel ki tudom húzni egy darabig csak edzés után fogyasztanám. Az ár is fontos de a szöja fehérje keverékekről nem hallottam jókat.
2016. aug. 3. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyel fott kajat
2016. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp Biotech kell? Cortez ajánlotta nemrég valamelyik kérdésnél az Mhn-t, amiből 10000 Ft a 3 kilós, és 74%-os.
2016. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az úgy sokkal többre jönne ki akár egy hónap alatt is ha csirkemellet nézünk
2016. aug. 3. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
De az minosegi nem?
2016. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell kajára költeni, a tejsavó csak kiegészíti a fehérje bevitelt, de nem pótolhatja... + nem muszáj csirkemellet, ehetsz combot is, kb. fele annyiba kerül .
2016. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kiegészítő csak edzés utánra kell meg hogy meglegyen a megfelelő napi fehérje adag. Hát inkább ezek közül szeretnék választani
2016. aug. 3. 23:44
 7/8 clint ***** válasza:
A fusion jobb összetételű, de ha csak edzés után fogyasztanád az a szója se öl meg épp...
2016. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
65%
Ne vegyél szójás cuccot. MHN whey 10 rugó a 3 kg. Ez éri meg.És nincs szójás fos íze, nincs tele fitoösztrogénnel és allargizáló anyagokkal és génmódosított alapanyaggal.
2016. aug. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!