Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi kell ahhoz, hogy letudjak...

Mi kell ahhoz, hogy letudjak csavarni egy befőttes üveg tetejét?

Figyelt kérdés
Sokszor volt olyan, hogy rávolt szorítva egy befőttes üveg teteje, és nem tudtam lecsavarni. Gondolom az alkart kell erősíteni. De elég a lógás meg a fordított bicepsz? Mert szerintem ezekkel nem tudok erősebben csavarni. Mit kéne csinálnom, hogy nem csak a szorító, de a "csavaró" erőm is jó legyen?

2016. aug. 5. 18:40
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Felhúzás gurtni nélkül. Erős lesz a fogásod is. Egyébként sosem találkoztam olyan befőttel amit könnyedén ne tudtam volna kinyitni.
2016. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kis józan paraszti ész.Ha rá van szorulva fogsz egy készt ,s kicsit megfeszíted a tetejét .Ezután már könnyedén le lehet csavarni.
2016. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rá kell ütni egy erőset a befőttesüveg tetejének a közepére, és utána könnyen le lehet csavarni.
2016. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erőlködjön vele, akinek nincs esze... :D


Előbbiek praktikáival leszedem inkább.

Csavaró erő szerintem nincs, ott a szorításon "csúszik el" a művelet. Szó szerint.

2016. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nem az volt a kérdés lényege, hogy, hogyan csavarjam le a befőttes üveg tetejét. Akármi mást is írhattam volna. A lényeg a csavaráson volt. Köszönöm a hasznos válaszokat.
2016. aug. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!