Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A teljes test és osztott...

Maestro69 kérdése:

A teljes test és osztott edzést lehet felváltva csinálni? Érdemes lenne vagy hülyeség az egész?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl. 1.héten teljes test edzést végzel, a Következő héten osztottat és ezt így csinálni hatásos? Vagy csak teljes testes edzés vagy csak osztott edzes?
2016. aug. 12. 12:54
1 2
 11/15 anonim válasza:

Jól van. :D :D


A fäszodat nem szeretnéd hozzámérni az enyémhez? Szégyen, hogy 30+ éves létedre értelmileg itt tartasz, persze hiába magyarázom neked, éppen ez oknál fogva vagy képtelen felfogni a jelenlegi sorokat.


Én tudományos kutatást linkeltem, te meg képet kérsz rólam. Persze a testépítés mindig is ilyen homoerotikus szarfolyam volt. :D


Egyébként erőemelő vagyok, nem érdekel más férfiak kinézete, veled ellentétben. :D

2016. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Cortez70 ***** válasza:
Ez a testépítés kategória öcsi. Tudod ott a kinézet számít. Szóval szar vagy, de azért belepofázol az edzésbe úgy, hogy nem is értesz hozzá és nem is érdekel a forma. Értem. Ennyi voltál töki.
2016. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondja ezt az akinek a "30 eves tapasztalata" a Sarga kapszula elolvasasaig terjed.
2016. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Cortez70 ***** válasza:
Nagyon nem. Abban sok hiba van.
2016. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Cortez70 ***** válasza:
Amúgy meg akkor ugassatok be nekem, ha jobban néztek ki nálam. Ennyi.
2016. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!