Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egész testemet szeretném...

Az egész testemet szeretném erősíteni, milyen gyakorlatokat végezzek? 14/f

Figyelt kérdés
Miket ne egyek és miből sokat?

2015. aug. 10. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fegyencedzés, Sárga Kapszula.
2015. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzést még hagyd egy évig szerintem.

Alap tömegnövelő étrend kell:

Ttkg=testtömegkilogramm.

2*ttkg fehérje

5-6*ttkg szénhidrát (attól függően, hogy mennyire zsírosodsz)

1*ttkg zsír (ebből minimum a fele legyen telítetlen)

Fontos a regeneráció, min. 8 óra alvás (ez a tesztoszteron szintet is stabilizálja, ami szintén nagyon fontos az izomnövelés szempontjából).


Edzés után nem árt egy kis gyors felszívódású ch, mivel ilyenkor kiürülnek a glikogénraktáraid, amiket "fel kell tölteni", lényegében ez az egyik legfontosabb része az izomnövelésnek. Ez az úgynevezett anabolikus ablak.

Am. olvasd el a Sárga kapszulát, alapmű. Neten ingyen letöltheted.

3 MB-ot foglal, itt a link:

[link]

Ha tetszett a könyv vedd meg! Tudom én, hogy itt egy kis logikai törés van, hogy mégis minek vegyed meg, ha ingyen is elérhető, de szerintem illik támogatni a szerzőt, ha már egyszer egy ilyen hasznos könyvet ingyenessé tett, persze nem kötelező.


Gyakorlatokra pedig amit az első írt, a Fegyencedzés jó, de nézheted őket shop.builder.hu -n is. Viszont ne vedd túl komolyan, azt amit a Fegyencedzésben írnak a súlyzós edzésről. Az egész szimpla lejáratás.

2015. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!