Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyenkor érdemes kreatint venni?

Ilyenkor érdemes kreatint venni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy új edzéstervet,amitől most gyorsabban fejlődök.Ilyenkor érdemes a kreatin?Valahol azt olvastam,hogy kreatint csak akkor érdemes,ha új edzésterv van,jobban fejlődünk és ilyenkor kell a kreatin,hogy ezt mégjobban megdobja.Szerintetek?

2016. aug. 12. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha visszaesik a fejlodes uteme majd akkor kezdd el szedni szerintem.
2016. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mindig mehet, tökmindegy milyen az edzésterv. ha nem fejlődsz, akkor rossz az edzésterv, vagy a kaja, nem a kreatinon múlik. ez csak tápanyag, nem gyógyszer.
2016. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De akkor nem lenne érdemes most vennem,amikor gyorsabban fejlődök?
2016. aug. 12. 21:24
 4/17 A kérdező kommentje:
Gyorsabban is válaszolhatnátol,mert mindjárt indul a busz
2016. aug. 12. 21:38
 5/17 anonim ***** válasza:
hallod ez egy kib...szott tápanyag, nem fogsz 3x gyorsabban fejlődni tőle, kb 1-2%od at, szó szerint, vagy annyit se.
2016. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom.De ilyenkor érdemesebb e szedni,mikor gyorsabban fejlődök,mint máskor?Reggel indul a busz,ami visz a bolt felé.Érdemes lenne felszállnom rá most?
2016. aug. 12. 22:02
 7/17 anonim ***** válasza:

...


mondom, menjen mindig. nincs olyan hogy mikor jobb, meg miért kéne választani? elmondtam, ez nem gyogyszer, nem kel kúráztatni, nem kell parázni. kb olyan mintha azon sz...rakodnál, hogy mikor egyél rizst, most, vagy fél év mulva.

2016. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Értem,csak még régebben olvastam valahol,hogy olyankor érdemes,amikor új edzésterv megy,újfajta terhelést kapnak az izmok ,ezáltal nekiállunk fejlődni.Ez akkor hülyeség?

A mindig azt úgy érted,hogy nem kúraszerűen,hanem egyfolytában?

2016. aug. 12. 22:10
 9/17 anonim ***** válasza:
hülyeség. TÁPANYAG. elmondtam kb 3x. első nap kondizás után is mehet. mivel nem gyogyszer, ezt is haramdszor irom, nem fogsz hozzá szokni, meg nem fogsz kevésbé fejlődni 2-3 hét után.
2016. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
és igen, nem kell kúra szerüen. miért kéne? meg tudja valaki magyarázni? nem. mindenki annyit mond "hááá ezt olvastam a neten" de hogy miért, arrol fogalma sincs. MIVEL nem káros, és nem szoksz hozzá ezért kel kell kúráztatni, akár 5 éven keresztül is mehet napi 5-10 gramm.
2016. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!