Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fogjak neki a tömegnöve...

HungarianKiwi kérdése:

Hogyan fogjak neki a tömegnövelésnek? Szednem kell tömegnövelőt vagy rendes étrenddel is elérhetek súlygyarapodást?

Figyelt kérdés

Jelenleg 65kg és 176cm magas vagyok

Sokat olvasgattam a Jumborol, de a vélemények nagyon megoszlanak. Egyesek istenítik, mások pedig semmibe sem nézik. A kérdésem az lenne, hogy a jumbótol valójában csak zsírt tudnék felszedni és nem izmot?

Tudom a tömegnövelőszer csak étrendkiegészítő és nem helyettesíti az étkezést. Érdemes tömegnövelőszert szednem helyes tömegnövelő étrendhez vagy elég, ha csak figyelek arra, hogy mit eszek? Sajnos nagyon szállkás a testem, hiába edzek nem nagyon akar rámjönni semmi. Testzsírom legutójára 10%-os volt. Rendszeresen sportolok napi 2 órát (MMA). Ma belenéztem a tükörbe és elszomorodtam, hogy így nézek ki, nem tetszek magamnak, nem vagyok megelégedve a testemmel. Hogyan kezdjek bele?


2016. aug. 14. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
a tápanyag az tápanyag, mindegy hogy miből viszed be, a tápkiegeknek csak hátránya van a szilárd kajával szemben, mert kevésbé komplexek. ja és a jumbo egy cukros hulladék, alacsony fehérjetartalommal.
2016. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!