Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek Kali Muscle...

Szerintetek Kali Muscle használ anabolikus szteroidokat?

Figyelt kérdés
Jómagam is sportolok, 5 évet atletizáltam és egx éve elkezdtem a testépítést. szépen fejlődök fokozatosan apránként. Mivel szeretem amit csinálok természetesen meg akartam "ismerni" a szakma nagyjait. És rákerestem erre a fickóra. néztem pár videóját és erősen kétlem hogy el lehet ezt a szintet érni hormon menetes táplálék kiegészítőkkel. szerintetek ez lehetséges? ( ismerek olyan srácokat akik 15 éve edzenek komolyan és táplálék kieg. en kívül semmit nem szednek. és nem néznek ki így pedig értenek ahhz amit csinálnak mert van köztük táplálkozási tanácsadó, személyi edző)

2016. aug. 16. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem ratyi troll bar lehet de a valasz h igen. Meg a fizikes "kicsik" is hasznalnak oo meg foleg
2016. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenki cuccol aki kicsit is izmos, igen, az olimpiai tornászok is.
2016. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁ NEEM.

tele van egy tonna növivel, tesztóval+egyéb

2016. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a ramentől ekkora, már csomószor elmondta, nem tudom miért kell bántani :((
2016. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A négereknek alapból jobb a genetikája, nézd meg a mr.o mennyi néger versenyző van. Majdnem olyan jó a genetikájuk, mint a neandervölgyieknek.

De ettől még persze ők is használnak, nem is kis mennyiségeket.

2016. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!