Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Renden étkezem reggel zabpehel...

Renden étkezem reggel zabpehely, mazsola, banán délelőtt tonhal, cottage vagy sajt, tojás, teljes kiör. Kenyérrel vagy rozskenyérrel délben rizs, csirkemell, rakotkrumpmi délután spagetti vagy csirkemell. Kiegészítő kellene mellé?

Figyelt kérdés
Már jó ideje eddzek kar és mellre kb. egy hónapja, de nem nagyon látszik az eredménye hogy izomtömeget szedtem fel. Olvastam hogy a fehérje az építőanyag és 2g/ testtömeg kell ahhoz hogy építsek. Annyit szerintem lehetetlenség kiegészítők nélkül bevinni. Tejsavó fehérjékben gondolkodom, mert azok tiszta proteinek 100% a biológiai értékük. Szerintetek vegyek egyet?
2016. aug. 20. 09:45
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Számold ki, hogy most mennyi fehérje megy nálad. Ha nincs meg a mennyiség, akkor vehetsz proteinport. Amúgy nem nehéz bevinni sima szilárd kajából.
2016. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos egy étkezés kb. 20-30 g fehérje, reggeli zabpehely 80 g az 10 g fehérje + joghurt ha van 100g 3-4 g fehérje, hát nem hiszem hogy meglenne proteinpor nélkül az a 132 gramm mert 66 kg ,178 cm vagyok és 4x étkezem
2016. aug. 23. 15:29
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Ha nincs meg szilárd kajából, akkor vegyél proteinport, pl mhn whey 3kg 10e Ft..
2016. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!