Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek kiment volna?...

Szerintetek kiment volna? Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
85-be kellett volna 10-et nyomnom fekve.Elkezdtem,szépen ment is az elején.Talán 7-8 körül járhattam,amikor én hülye engedtem le a rudat és az beleütközött a villába.Ez megzavart és rá is ejtettem a rudat a gyomorszájamra,ahonnan már nem bírtam kinyomni.Utána mégegyszer megpróbáltam,de az mégrosszabb volt.Túl felül feküdtem ami miatt megint útban volt a villa és már a mellem alá kellett engednem a rudat,ami miatt még annyira sem ment,de megint sikeresen nekicsaptam a villának,akkor már a hasamra ejtettem és fel is álltam vele.Most a következő melledzésig itt vagyok a bizonytalanságban,hogy nem tudom,hogy ment e volna a 10

2016. aug. 22. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kellett volna annyit belenyomnod?
2016. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert előző edzésen 82.5-be nyomtam bele 10-et.Most 85-be próbáltam volna.Így megy az edzéstervbe a progrsszió.Addig növelem a súlyt,amíg már csak 5-öket bírok belenyomni
2016. aug. 22. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Először meg kéne tanulnod helyesen kivitelezni, mert ilyen bénázásból komoly sérülés is lehet. Ha nem megy kontrolláltan, akkor maradj akkora súlynál, amivel megy!
2016. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megy szabályosan,csak most valamiért túl magasra feküdtem a padon.Próbáltam hidalni,ezek szerint rosszul
2016. aug. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!