Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem egy hete hasra...

Elkezdtem egy hete hasra gyúrni valamin kell változtatnom? Részletek lent!

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok 170 magas és 60 kg


Milyen edzés tervet ajánlotok mert én minden nap meg csinálok 4x25 de már a huszadiknál már érzem az égést a hasamba fél perc pihenőkkel ez az edzés terv egyszer megteszi vagy valamit módosítsak?

Vagy fogynom kéne?


Minden választ értékelek



2016. aug. 22. 22:37
 1/5 anonim válasza:
Picit kevered szerintem a dolgokat. Mi a célod a hasedzéssel?
2016. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha zsíros a hasad, szálkásíts. Plusz eddz mindenre és tarts pihenőnapokat is... Jó étrend, jó pihenés. Olvass utána, milliószor le lettek írva az alapok.
2016. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen gyakorlat?
2016. aug. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felülésekett csinálpok meg hasprést oldalsó hasprést is
2016. aug. 23. 10:05
 5/5 anonim válasza:

Érdekes dolog ez a "hasra gyúrás". Biztos - vagyis remélem - olvastad, hogy a has alapvetően nem, vagyis nem csak attól lesz kockás, hogy edzel, sokkal inkább az étrend és a az ebből fakadó testzsírszázalék a fontos.

Szóval ha zsír van a hasadon, a hasazástól nem fog eltűnni, ahhoz változtatni kell az étkezésen.

A felülést én annyira nem mondanám jó hasgyakorlatnak, a hasprés az jó, ahogy a lábemelés is.

[link]

Itt van néhány hasznos dolog, olvasgass! :)

2016. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!