Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire megszokott, hogy...

Mennyire megszokott, hogy vékony kezdő kondis személyi edző segítségét veszi igénybe?

Figyelt kérdés
Tehát, aki nem ismerősével megy el, hanem elhatározza, hogy életmódot változtat és lemegy a konditerembe. Én is így tennék viszont nem tudom mennyire lennék pofátlan, ha max 1-2 alkalomra fizetnék ott egy edzőnek, hogy mutassa meg, melyik gép, hogyan működik és utána magam végezném a gyakorlatokat. A saját csendességében szeretnék edzeni, viszont ha előtte megnézem melyik gép, hogyan működik, akkor már az első alkalommal otthonosan fogok mozogni az edzőteremben? Sajnos nem vagyok valami motivált alkat (persze ez nem jelenti azt, hogy lazsálnék), de ha egy idegen magyarázná mögöttem, hogy mit csináljak, akkor meg kellemetlenül érezném magamat. Sajnos önbizalom hiányos introvertált személyiség vagyok. Mit tudtok tanácsolni?

2016. aug. 22. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
a legmegszokottabb a világon
2016. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Elèggé megszokott.
2016. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
cortez irj a kérdésemre! :))
2016. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem pofátlan dolog, hogy komplett havi edzés helyett csupán néhány alkalomra van szükségem segítségre zöldfülűként?
2016. aug. 22. 14:37
 5/7 Cortez70 ***** válasza:

Kérdező; nem gond.

Herold; nem tudom melyikre, meg nem sok időm van. Melózom még és mindjárt mehetek edzeni. 5 után leszek majd.

2016. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez alatt kettővel v hárommal
2016. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem pofátlanság. Rengetegen csak 1 alkalomra fizetnek pl.
2016. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!