Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudtam teljesíteni...

Miért nem tudtam teljesíteni az edzéstervemet?

Figyelt kérdés

Megcsináltam 2-3 gyakorlatot rendesen és elment az erőm, a többi gyakorlatot félerővel és volt amelyiknél 1 sorozattal kevesebbet csináltam.A felhúzásra már erőm se volt. Nem akarok több pihenő időt, mert így is 1 és fél órás volt az edzés.Súlyt sem akarom lejjebb venni, mert az a célom, hogy növeljem. Szerintem nem csinálok sok gyakorlatot, de akkor miért fáradtam ki ennyire? Mit kéne tennem? Ez volt amit csináltam:


Fekvenyomás 5x5

Bicepszezés 3x8

Evezés 5x5

Csuklyázás 4x8

Fordított fogású bicepszezés 3x8

Felhúzás 3x4


A felhúzásból 1 sorozatot csináltam, mert többre már képtelen voltam. Az evezés után már nem volt erőm. 2 felé bontott edzésem van, ez az "A" nap.



2016. aug. 24. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a legnehezebbet kene utoljara hagyni
2016. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha azzal kezdek, akkor meg a többire nem lesz erőm. Így is 3. gyakorlat után félerővel csináltam a többit.
2016. aug. 24. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Vegyel vissza a sulybol

Vagy valts tervet

2016. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A súlyt éppen növelni akarom, nem csökkenteni. Szálkásításkor eleget kellett visszavennem a súlyból. Most kezdtem el tömegelni, ezelőtt is használtam ezt a tervet, fejlődtem is vele, de most valamiért nagyon kifáradtam tőle, pedig kisebb súllyal csináltam, mint régen.
2016. aug. 24. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Pihenes kaja vitamin rendben van?
2016. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A vitamin, az : Actival Extra multivitamin, C- vitamin + D3, Omega-3 1200mg halolaj + E vitamin. Ezek mellé iszok pezsgőtablettát : Benu multivitamin, Benu Kalcium és Benu Magnézium pezsgőtabletta, ez megy minden nap. Étrendem van, szálkásításkor 2000kcal-lal ment le rólam a zsír, most 2500 kcalt viszek be, kb. 180g fehérje, 250-300g ch és 80g zsír. 80kg körül vagyok.
2016. aug. 24. 14:47
 7/9 A kérdező kommentje:
1000mg C-vitamin + D3 * Zöldséget is szoktam enni, de nem nagy mennyiségben heti 1-2 nap van, amikor eszek fél kiló zöldséget.
2016. aug. 24. 14:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a vízzel sincs gond, megiszok napi 5-6 litert.
2016. aug. 24. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A felhúzást kéne az elejére és elég belőle 1 sorozat.Az ICF,Greyskull,Madcow,Startinght strenght stb.prigramokban is csak 1 sor. van
2016. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!