Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasznos az Ab Genetator...

Hasznos az Ab Genetator edzogep? Erdemes kiprobalnom?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Hulyeseg

Edzes meg dieta

2016. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
Nekünk is meg van de nem segített már egy idelye a pincében porfogó. Igaza van az elöttem szólónak.Edzés diéta:)
2016. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
ha tanultálvolna egy kis biológiát, anatómiát, tudnod kéne, hogy semmi értelme. nem keletkeznek mikroszakadások, nem terhelődik, nem eszik helyetted, akkor miért lenne hasznos?
2016. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Anyámnak is van, szerintem nagyon jó gép, tök egyszerű úgy ráakasztani a zakómat és az ingemet úgy, hogy szellőzzön is de ne gxűrődjön... szerintem nagxon hasznos és viszem magammal ha költözöm 2 hónap múlva pestre.
2016. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 likebike ***** válasza:
54%

:DDDDD


Csak ruhatárolásra jó.

2016. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amugy kicsit túlzás hogy semmire se jo, en inkabb azt mondanám hogy egyszerű hasgep tularazva. Terembe van, en mindig azon hasazok mert kényelmes es izomlaz is lesz utana, de otthonra nem vennek mivel draga es van a terembe.
2016. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg ha hasazok akkor haskereket használok mert pain and gain...
2016. aug. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!