Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hónap tömegnövelés után...

1 hónap tömegnövelés után célszerű kipróbálnom a kreatin monohidrátot?

Figyelt kérdés

Mindenki össze-vissza beszél róla. Azt tudom, hogy működik, és hogy áttörés volt a táplálékkiegészítés terén, csak azt nem, hogy ez most kell-e nekem, vagy inkább majd később.


BioTech USA szakértői az oldalon azt mondták hogy rögtön a legelejétől szedhetem. Shop builderen leírták sokszor, hogy kezdőknek nincs értelme kreatint szedni, most pedig azt mondják (konkrétan rákérdeztem), hogy szedjem nyugodtan, sokat dobna.



2015. ápr. 3. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Fél évig én nem nagyon ajánlom, mivel addig anélkül is jól fejlődsz. Érdemes utána bevetni ezt a kis pluszt, ha elfogy a lendület. Így érthető remélem.
2015. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
1 hónap az nem tömegnövelés, max bemelegítés. :) Amíg szépen fejlődsz (nem 1 hónap időtartamot figyelembe véve), addig szerintem felesleges kreatinra költeni. A kaja az elsődleges! Ezen kívül a vitaminok, ásványi anyagok, omega zsírsavak sokkal fontosabbak a kreatinnál. Ezeket fogyasztod?
2015. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Étrend grammra pontosan ki van számolva, nincs félre kajálás. Napi 8 étkezésem van.

Magas dózisú multivitamin, omega3, a multin felül még több C vitamin (összesen napi 3g körül) és kálcium-magnézium.

A fehérjém tartalmaz +10g BCAA-at adagonként, edzés után mellé megy 40g CarboX +500mg C vitamin (ezt nem tudom megmagyarázni miért, jobban érzem magam tőle :D).


Szóval az alapok szerintem megvannak, ízületvédőt szüneteltetem most 1 hónapig (eddig szedtem 3 hónapon keresztül). Egyébként tényleg brutálisan gyorsan fejlődök most. :)

2015. ápr. 3. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell még kreatin, ezt kellene megérteni, ha anélkül is jól fejlődsz.
2015. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. :)
2015. ápr. 3. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2015. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!