Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf lehet erőemelő?

Ektomorf lehet erőemelő?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
nincsenek testtipusok, inkább irjad le az adataidat, súlyokat amiket használsz, mennyi kalóriabevitellel tömegelsz, ilyenek
2016. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Baromság ez az alkatosdi. Bárki lehet.
2016. aug. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zyzz.ae ***** válasza:
van az a cucc mennyiség...
2016. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért baromság?Ha valaki pl.182 centi 60 kiló vékony,az egyértelműen endomorf.Aki meg 176 centi 130 kg kövér az endomorf
2016. aug. 26. 12:45
 5/7 Cortez70 ***** válasza:

Baromság. Ha eleget enne akkor 80 lenne ő is. Én is voltam 60 kilós a 173 centihez, most meg 83. Voltam sovány, kövér, most meg izmos vagyok. Akkor mi a tipusom töki? Amilyen akarok lenni olyan leszek. Szóval baromság. Ennyi.

És kétszer írtad, hogy endomorf.

2016. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi köze nicns a testzsirnak ehhez. gyors anyagcserével is lehet kövér, és lassúval is vékony. kb ennyivel meg is dölt az elméleted.
2016. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ja és a végtagok hosszúságát is számitásba kell venni eszerint a hülyeség szerint:


-vékony, hosszú végtagokkal, keskeny vállakkal rendelkeznek

-alapvetően alacsony a testzsírszázalékuk

-nehezen képesek izomtömeget növelni

-pajzsmirigyük túlságosan aktív, ezért anyagcseréjük gyors

-az izomépítéshez magas szénhidrát és fehérjebevitelre van szükség

-valamint az edzések során kevés ismétlésszámmal, de nagy súlyokkal ideális dolgozni. Utóbbi természetesen akkor érvényes, ha a gyakorlatok szabályosan vannak végrehajtva!



na kezdjük sorba:


-ha valakinek keskeny a válla de átlagos hosszúságú a végtagja, azzal mival? ő minek számit? földönkivülinek? csak mert egyikre sem igaz.

-a TZS étrend függő nem testtipus, ez is kamu

-nehezen képes izomtömeget növelni? ennek semmi köze ahhoz, hogy széles a vállad vagy vékony, ez tesztó, növi, fehérjeszintézis és egyéb dolgok kérdése, amiről SZÓ SEM ESIK

-parjzsmirigy: bárminek lehet magas vagy alacsony

-magas szénhidrát? mivan? nem inkább kalória? 0 ch-val is ugyanúgy lehet fejlődni, csak sok zsir kell

-mindenkinek kevés ism és nagy súly kell nem csak nekik



örüszl? egyik állitás sem igaz

2016. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!