Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elsőnek mit ajánlatok a...

Elsőnek mit ajánlatok a kondiba? Mit vigyek? Kell koszonnom a mar bent edző embereknek? Lentebb tobb

Figyelt kérdés
Ez lesz az elso alkalmam hogy konditerembe fogok menni. Van egy edzes tervem is amit kovetnem kell, papiron. Nem neznek majd hulyenek miatta? Bevihetem az edzestervemet? Nem fognak hulyenek nezni erte h azt kovetem es nezem a papirrol? Vannak olyan feladatok is amit foldon kell csinalni peldaul haspres, felules, hip trust, biciklos haspres, labemeles, glutes bridge, donkey kicks. Ezeket is csinálhatom ott? Ha igen a foldon, vagy vigyek joga matracot? Nem gaz? Vagy pedig keressek rajuk olyan feladatot amit geppel kell csinalni es ugyanazt az izomcsoportot mozgatja meg?
2016. aug. 26. 17:34
 1/10 anonim válasza:
végül is nem kötelező köszönnöd, de ha ők köszönnek illő viszonozni. csinálhatod földönn nem fognak hülyének nézni se a papir miatt ha neked igy jó az nem az ő düntésük hanem a tied de én ajánlanám a matracot mert kéyelmesebb mint a földön
2016. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt es ha viszek be matracot barhova lefekhetek ahol van hely es csinalhatom a feladatokat? Meg a súlyzo ami kell az adott feladathoz azt is odavihetem? Nem fognak szolni, h te meg mit csinalsz? (persze utana visszateszem a helyere)Felek h hulyenek neznek miatta, mert meg sosem voltam konditeremben es nemn tudom mit szabad es mit nem
2016. aug. 26. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Nektek valami lelki problémátok van ha ezen izgultok hogy hülyének néznek e amiatt hogy követed az edzésterved(wtf) meg hogy kell e köszönni, hány éves vagy? 10?
2016. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A koszonest azert kerdezem, mert h elmeletileg mindenki a sajat edzesevel van elfoglalva es van aki pl zenet hallgat kozben. Nem szeretnek bunko lenni:c es igen vannak lelki bajaim. Meg otthonrol ki nem mozdulo introvertalt szemely vagyok. Úgy h ezek a kerdesek felmerulnek bennem.
2016. aug. 26. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyit csinálj hogy bemész normál hangerősséggel szisztokot mondasz, mész a dolgodra. Ahol nincs gép és nem pont az út közepébe vagy lefekhetsz csinálhatod a dolgod. Tanács a súlyokról: egyszerre ne vigyél el 2 kg s 5 kg s 10 kg s egykezest mert akkor másnak nem marad. Vigyél egyet ( pl 2 darab 4 kg s egykezest) és akkor nem lesz gond. De ha az összes egykezest elvinnéd elméletben akkor se szólhatnának be, csak gyökérnek gondolnak. Vigyél vizet, gépekre padokra törölközőt rakj mielőtt rámész. Ne nyomkodd végig a telefont. Ennyi lenne, és szarj le mindenkit
2016. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de ezek a gyakorlatok egy elég gagyi edzéstervre utalnak, icf5x5-öt ajánlok minden kezdőnek
2016. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Maradj már. Nálunk vannak akik kamera álvánnyal jönnek és veszik fel az edzéseiket. Velük sem foglalkozik senki sem.
2016. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amiket elottem mondtak ugy csinald. Es ne foglalj el a torolkozoddel 1 gepet shakerrel meg egyet meg te is ulj egy gepen telefont nyomkodva. Nekem ettol megy fel a vernyomasom mindig..

Amugy mindenki lesz4r mindenkit kb.

2016. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat. 6-os nem csak ezek a feladatok vannal benne, ezek csak azok amiket foldon kell csinalni. 6napra van szetosztva, adott izomcsoportokra. Mindegyikre 1ora/nap, plusz bemelegiteskent aerob, meg levezetesnek is. Szerencsere mar nem szamitok kezdonek csak eddig otthon edzettem.(sulyzos, sajat sulyzos) Most meg h suli (napi 3 ora utazas)mellett meg melo mellett legyen idom edzeni kondiba kell jarnom(sulitol 20percre van).(de meg ott sosem voltam)
2016. aug. 26. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:

gondoltam hogy nem csak ezek a gyakorlatok vannak, de egy jó tervbe ezek nem is kellenek szerintem

demindegy, ha neked beválik akkorjó:)

2016. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!