Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol kaphato igazi teljes...

Hol kaphato igazi teljes kiorlesu kenyér?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy ugye mindjárt suli,es hát nem nagyon lesz időm főzni,tomegelek épp,szoval annyi lenne hogy vinnék magammal szendvicset.Tk kenyér,illetve házi csirkemell sonkabol,es cottage cheesebol állna a szendvics.Persze edzés után menne a csirke rizs kombó.

Viszont,az lenne a problémám,hogy seholse találok normális Tk.kenyeret

Van itt olyan testépítő,aki tud valami jó és minőségi kenyeret?:)

Koszonom,az értelmes válaszokat!



#tkkenyerholkaphato
2016. aug. 28. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Spar
2016. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Magyarországon örök dilemma. Pedig a középkorban büntették a rosszul sütő péket. Ma meg az alapanyagokkal is gond van, a kenyérbe nem látunk bele (mindenféle adalékkal színezett "rozs"kenyerek stb.). Én néha pur pur kenyeret eszem. [link]
2016. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy két pékségben lehet kapni
2016. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél tk lisztet,durumlisztet,magkeveréket(párszáz ft),neten keresel egy jó kis házikenyér receptet,hétvégén megsütsz vagy 2 kilót,zacskóban puha és finom marad egész hétre! Problem solved ;)
2016. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 clint ***** válasza:

Mindenhol

Az előrecsomagolt változat ilyesmi, ebből minden féle tk:

[link]

2016. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lol én bárhol veszek ahova járok vásárolni. Pedig 3 helyre is járok. Spar, coop, privátban is van.
2016. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom mirol beszéltek, mindenhol lehet venni.
2016. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Lipóti pékségben szoktam venni. Ott aztán tényleg teljes kiőrlésű, alig lehet elvágni. Olyan, mint egy tégla. Nem mindenki szereti, de nekem bejött. Van náluk több féle is, ami szerintem jó választás. Hajdinás, pur-pur, élesztőmentes, amit akarsz. Kérdés, hogy felétek van-e üzletük.
2016. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!