Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél éve edzek és beteg lettem...

Fél éve edzek és beteg lettem egy hétig hánytam, hasmenésem volt ma mértem meg magam 3 kg-t fogytam visszatudom hozni ezt pár nap alatt?

Figyelt kérdés

fél éve kezdtem el kondizni és most sajnos elkaptam valami nyavalyát és egy hétig kb csak teán, kekszen éltem, de nem is bírtam enni, csak ittam szinte, elég szépen ment fel a tömeg a kondi alatt, sokat ettem, tápkiegészítőket is szedtem (tömegnövelő)és annyira rossz, hogy most vissza estem

vissza tudom hozni azt a pár kilót ami a betegség alatt lement?

valaki volt már hasonló helyzetben?

kondisok?



2016. aug. 28. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár hét kell. Én egy idióta tojás miatt kerültem bele ebbe, és 1 hétig ez ment, utána már mikor helyrejöttem visszaindítottam a kaját, persze nem annyi mennyiséget mint amit előtte, hanem fokozatosan többet.
2016. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A te hatalmas visszaesésed = vìz veszteség, glikogén ürülés meg kb 2g izom. Te se gondolod komolyan, hogy több kilò színizmot ledobtál. Nincs mit viszahozni 1 hét max rendes kajával ugyan úgy fogsz kinézni mint előtte.
2016. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most megnyugodtam, remélem is visszahozom azt a minimális veszteséget, holnap már megyek is le edzeni és megy a kaja ezerrel ismét.
2016. aug. 28. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!