Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyenkor mi a teendő? 14/F

Maestro69 kérdése:

Ilyenkor mi a teendő? 14/F

Figyelt kérdés
1 éve sikerült egészségesen lefogynom 15 kilót, aminek nagyon örülök, mindenhol nagyjából vékony vagyok kivéve a hasamat és a derekamat(úszógumi) ez a két rész még zsíros, és sehogy sem akar lemenni, tipikus skinny fat. Na most mi a teendő?

2016. aug. 29. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
*1 éve kezdtem és most járok itt.
2016. aug. 29. 15:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Dieta
2016. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
További edzés és diéta.
2016. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vigyél be sok rostot, az pörgeti az anyagcserét, ez mellett érdemes heti 3-4 alkalommal valamilyen aerob tevékenységet végezni : futás, biciklizés, úszás, merev távolba nézés(poén :) ).

ez mellett ami a legfontosabb, az étkezés. neked kell kialakítanod hogy mennyi az a kalória, amivel tudsz fogyni. ne legyen túl gyors a fogyás, de ne is túl lassú. heti fél kiló ami egy normál diétával jónak mondható. alacsony ch tartalom, magas fehérje és rost tartalom stb..

2016. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kristálytól 3 nap alatt kb 10 kg tapasztalat ;)
2016. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ennyi idősen pont ráérsz ezen aggódni. Egy kamasz mindig éhes és ez így van jól. Nyilván nem árt odafigyelni és nem szemetet zabálni, de az se jó, ha kevesebbet eszel, mint amit a szervezeted megkíván.

Ennyi idősen kifejetetten zömöknek számítottam, aztán megnyúltam, most meg mindenki azg mondja, milyen sovány vagyok. És nem diétáztam.

Azt akarom ezzel mondani, hogy még kár magadat skinny fatnek nevezni. Mozogj sokat, egyél jókat, aztán ha 2-3 év múlva is azt mondod, akkor jöhet a diéza.

2016. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!