Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Focizok, és szeretnék több...

Focizok, és szeretnék több izmot felszedni. Hogyan kezdjem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már 4 éves korom óta aktívan focizok. Azt kell mondjam, hogy szerintem nem is vagyok annyira ügyetlen, többször lettem a bajnokságomban gólkirály, (nem megye I, ennél komolyabb), legjobb játékos, stb.. Én nagyon sokszor a gyorsaságomat használom ki, (nem dicsekedésből, de a bajnokságban én vagyok az egyik leggyorsabb) de cselezni is tudok, ha kell. Mostanában elég sokszor vettem észre, hogy gyakran olyan védőim vannak, akik nagyon tetstesek, és sokszor egy az egyben eltolnak. Elhatároztam, hogy valami izmot kéne felszednem.

Heti 4 edzésre járok, de ott általában az az erőnléti edzés, hogy futunk. Nagyon sokat...

Mit tudnék otthon csinálni, hogy a felsőtestemet erősítsem? És ha sikerül, befolyásolni fogja a sebességem?

15/F



2016. aug. 29. 18:21
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Heti 3 teljes testes súlyzós edzés kellene. Guggolás, fekvenyomás, evezés, mellről nyomás, bicepszezés állva rúddal vagy egykezesekkel, tricepszre tarkóhoz engedés vagy hátsó támaszos tolódzkodás, hasprés. Kalória pluszos kajálás kellene mellé. A fehérjebeviteled legyen meg napi kb 2g x ttkg. Nem vesztesz a gyorsaságból, nezd meg Ronaldot vagy Balet.
2016. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!