Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés
zolix13 nevű felhasználó kérdése:

Az a gond, hogy izmosodni kellene nekem karra és vádlira. Hogyan kezdjem ell? (Edző terembe nem akarok járni szoval othonn kezdeném ell csal nem tudom ezért kérek itt javaslatokat)

A válaszokat elöre is köszönöm!!

2016. aug. 29. 00:12  Privát üzenet  

A válaszok
hány éves vagy?

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. aug. 29. 00:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

13 éves vagyok

# 2/4Időpont 2016. aug. 29. 00:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Focizom azért kellenének a tippek

# 3/4Időpont 2016. aug. 29. 00:24 Privát üzenet
Focihoz minek kar? Amugy ink comb kene de leginkabb egesz test edzes

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. aug. 29. 14:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék leadni pár kilót és szeretnék erősödni is. Otthon szeretném csinálni mert konditerembe nem akarok járni. (180 centi körül vagyok 75-80 kiló 16 éves) hogy csináljam?
Már régóta el akarok kezdeni kondiba járni most alkalmam lenne rá, mivel a abba a városba járok suliba ahol van a konditerem, szóval az lenne a kerdésem hogy személyi edző nélkül...
Eddig otthon edzettem súlyzóval gépek nélkül jövőhéten el akarok kezdeni terembe járni szerintetek ez jó lesz? Alul amire gondoltam . Vagy mit ajánlanátok?
75kg vagyok 187cm 15 éves, és el akarok kezdeni konditerembe járni. Milyen étrend-kiegészítőt vegyek? Vagy izomnövelők?
Most akarok kezdeni konditerembe járni, tanács?
18 éves vagyok és izmosodni szeretnék viszont nem akarok fogyni, tudnátok ajánlani valami edzéstervet? Konditerembe egyelőre nem akarok járni mert előszőr szeretnék megerősödni.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!