Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg ilyen egyszerű kajából...

Tényleg ilyen egyszerű kajából bevinni a fehérjét?

Figyelt kérdés

Nekem napi 130g fehérje kell.

Reggel eszem 1 túrót(450g), joghurttal(330g), ez kb. 75g fehérje. Délben ha eszem 200g csirkét, az kb. 50g fehérje. És este pár naponta tojást is szoktam enni, meg nyilván nem csak ezeket eszem.


Szóval ezek szerint bőven megvan a napi szükséglet kajából. Akkor miért nyomja mindenki a fehérje porokat már kezdő szinten?



2016. aug. 31. 06:36
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
59%
Nem kell por, ha megvan szilárd kajából a fehérje mennyiség. Csak sokan ezt nem tudják meg nem kajálnak jól. Kakaós csigából és párizsis zsömléből nincs meg a fehérje.
2016. aug. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Én nem azért veszek fehérjét mert nem birok annyit megenni(bár reggelire az a 450g turó nekem rengeteg lenne:D) hanem mert egyszerűen sokféle dologhoz fel lehet használni. Lehet belőle sütit csinálni meg pl ha nincs meg az egyik adag kajám mert nincs időm főzni és sietek akkor fehérje+zab és kész. Azokkal van a baj akik nem tudnak gondolkodni és azt hiszik hogy majd a kakaóscsiga mag a proteinpor hozza az eredményt..
2016. aug. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjepor-táplálékkiegészítő,akkor szükséges ha szilárd kajából nem tudod fedezni a kellő fehérje mennyiséget. Egyébként szerintemaz a legjobb ha a szilárd kajádból tudod fedezni és akkor nincs szükség kiegészítésre. Egyébként hasznos dolog a fehérje por,de ha megvan szilárd kajábólból akkor felesleges.
2016. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!