Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnek minnel tobb fehérjét...

Szeretnek minnel tobb fehérjét bevinni egy nap magamba, tudnatok javasolni valamilyen fehérje turmixot amit tudnék othon csinalni?

Figyelt kérdés
gondolkoztam a fehérje porokon de nem tudom hogy mennyire egeszseges , félek hogy van valamilyen melékhatása

2016. aug. 23. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Testsuly kilonkent 2feherje

Ennek tobb nem kell azt meg belehet vinni kajabol szoval ennyi

2016. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cortez70 ***** válasza:
Napi kb 2g x ttkg fehérje kell. Nem fogsz jobban izmosodni ha többet eszel, csak drágábbat szarsz. Amúgy meg nem lesz bajod a proteinportól, csak fölösleges ha megvan a beviteled sima szilárd kajából.
2016. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de mit egyek hogy bevigyem sima kajabol? es milyen hazi turmixot tudnek csinalni?
2016. aug. 23. 10:37
 4/11 Cortez70 ***** válasza:
Húsok, tojás, túró. Nem kell turmixolni. Attól nem lesz a kajákban több fehérje ha leturmixolod. Süsd meg a húst és edd meg. A tojást is sütve vagy főzve egyed, nem kell turmixolni.
2016. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
en olyan turmixokra gondoltam mint peldaul : 250 ml tej , 2 tojasfeherje, 1 banan + fahéj
2016. aug. 23. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Az sem jobb mint a rendes kaja

Nem tudom mi bajotok van a kajaval h kindenki csak a kiutat keresi

2016. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Cortez70 ***** válasza:
Tudom mire gondoltál, de ez nem lesz attól jobb mintha megennéd simán. És eleve a nyers tojásnak a fele sem szívódik fel, szalmonellás is lehetsz és vitaminhiányt is okoz.
2016. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__8045..


4.-ben írtam.

Én ezt szoktam edzés után és délben meg 500g csirke és megvagyok.

2016. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A beírt turmixocskád nem előnyös, de nem is külōnōsebben fehérjedús. Miért nem tudsz megenni egy nagy rántottát vagy valamit? A folyékony jobban csúszik? Akkor legalább lágytojás legyen.

Baj ám, ha nem tudsz szilárdat enni. De a túró is elég lágy és krémessé alakítható...

Mi a gond a rendes evéssel?

2016. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyél, mellé megy igyál vizet
2016. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!