Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy átlagos konditeremben...

Egy átlagos konditeremben nagyjából mikor vannak a legkevesebben ill. a legtöbben? (nap/napszak)

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni kondizni, de teljesen érthető, hogy kissé gátlásos vagyok a cingár alkatom miatt és mivel még sosem jártam edzőteremben, arra gondoltam, hogy azokban az időpontokban, amikor átlagban a legkevesebben vannak, felszabadultabban tudnék edzeni, azért, hogy később egy esztétikusabb alapszintű izomzattal bármikor önbizalommal telve léphessek be a terem ajtaján és otthonosan érezzem magamat. Hiába kapnék meg minden segítséget (személyi edző), a gátlásaimat úgysem tudnám azonnal levetkőztetni, ha csúcsidőben hallgatnám az instrukciókat, miközben látnám, hogy a mellettem bicepszező kiscsajnak is legalább kétszer akkora a karja/lába.

2016. aug. 26. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Dél körül
2016. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senki nem fog kinézni a testalkatod miatt. Egyébként nálunk reggel 6-tól 9-ig eléggé kevesen szoktak lenni, illetve este 8-kor már szinte üres szokott lenni a terem.
2016. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És gondolom hétvégén is jóval többen vannak, mint hétköznap az azonos napszakban. Persze, biztosan nem foglalkoznának az alkatommal, de valahogy én nyugis környezetben, kevés ember társaságában kevésbé vagyok szorongó és könnyebben tudnék koncentrálni.
2016. aug. 26. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:

egyébként én pont azt láttam, hogy hétvégén kevesebben vannak. ugye csomóan mondjuk heti 3x, 4x járnak edzeni, arra meg valahogy adja magát a hétfő-szerda-péntek.

ami a napszakot illeti, szerintem hétköznap 10-11 óra körül már nincsenek annyian, mert addigra már sokan munkában vannak. én egyetemi konditerembe járok, ott azért ilyen 14-15 órától már kezdtek rendesen gyülekezni :)

2016. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk pont hétvégén vannak kevesebben, hétköznap a munkaidő/suli után vannak a legtöbben.
2016. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!