Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kell a 2g fehérje testsúly...

Kell a 2g fehérje testsúly kilogrammonként naturalban?

Figyelt kérdés
Szükség van naturalban ennyi fehérje bevitelére vagy elég mondjuk 1,5 körül?
2016. szept. 5. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ember fuggo szerintem

De nyomasd 2-t cuccosoknal megy tobb is

2016. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
zsir után nem kell számolni, szóval ha valaki 100 kilós de zsiros nem kell neki 200 gramm... amúgy az a 2g nagyon kevés, igy is egy vagy két étkezéssel be lehet vinni, szóval nem értem miért gond, ha vagy 60-90 kiló, akkor az a 120-180 gyerekjáték
2016. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cortez70 ***** válasza:
Sovány tömegre számolva kell annyi, igen.
2016. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha vagy sovány tömegre 70 kila akkor 300g csmell 300g rizs 200g zab és kb már alig kell enned hogy ez meglegyen.. Bedobsz egy tejsavó port aztán szinte meg is van a 140g. Vicc kategória a fehérje.

A ch a ludas és a zsír általában.

2016. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már 1,5 elég, ez picit emberfüggő is, aktivitásfüggő is, de ahogy már írták, 2-t sem nehéz bevinni nettó testtömegre s az biztosabb, ártani pedig ritkán árt. Én ketogén diétában a kalkulátorok szerint nem vihetek be annyit, de 1,5-1,8 megvan. Ha nem eszem húst és tejterméket s oda is figyelek, akkor képes vagyok ilyen szinten tartani szálkásításkor. 50 kg alatti nettó testtömegnél könnyen el lehet szállni, ha az ember szereti a fehérjéit...
2016. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 6. 08:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdőként nem szükséges, haladóként már valószínűleg igen, és persze egyéntől is függhet. Izomtömegre lenne érdemes számolni, de az ugye otthoni eszközökkel nem mérhető, ezért van ez az ökölszabály a 2g-ról. Kezdőként kevés az tömeg, ezért kevesebb is elég lehet. Egyébként a kutatások szerint 1,6 felett már nem igazán mutattak ki előnyöket, de már nem emlékszek, hogy a vizsgált emberek haladók voltak-e, és arra sem, hogy teljes testtömegre számolták-e.
2016. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4 Kár, hogy a rizs meg a zabfehérje lófaxt sem ér.


Sovány ttkgx2 kell naturálban is. Többnyire állati fehérje legyen.

2016. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért ne érne?
2016. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 likebike ***** válasza:
Szerintem a növényit is kéne számolni.
2016. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!