Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alacsony lenne a tesztoszteron...

Alacsony lenne a tesztoszteron szintem? Vagy mi lenne ennek az oka?

Figyelt kérdés

Nos én csak erre tudok következtetni el is mondom miért: Szinte az összes dolog rendbe van ami kell a fejlődéshez. 75kg-os létemre, többet eszek egy 90kg-os embertársamnál, és ez 85%-ban minőségi táplálékból van meg. Megvan az összes makro- és mikrotápanyag. Az edzéssel nincs gond, fejlődök, tudok emelni a súlyokon fokozatosan. Le is írom a két legjobb eredményem: fekvenyomás max: 120kg felhúzás max: 170kg. Nem egó fényezésre, nem dicsekedésnek szántam ezeket, mert tudom hogy ezek nem nagy számok, sőtt. DE, vannak emberek, akik sokkal nagyobbak nálam és meg se közelítik ezeket az eredményeket. Ráadásul, nekik a kajájuk se 100-as. Nekem meg viszonylag minden stimmel, mégis legtöbben max. 60kg-osnak néznek ki, az eredményeimet el se hiszik, ha meg látják akkor meg biztosan koxolok. (WTF?) Egyszerűen kicsi vagyok, kevés rajtam az izom, és sehogy se nézek ki. És nem tudom miért. Mindent megteszek de nemsikerül. 2,5 éve edzek, és tudom hogy testépítésben ez semmi. De vannak srácok akik olyan hamar néznek ki jól hogy egyszerűen hihetetlen. De ezek meg a koxhoz nem értenek semmit, nem hiszem hogy az áll a háttérbe. Egyszerűen nem értem. Pedig magas se vagyok, 179cm. Talán az ektomorf alkatom miatt van ez?


Na, hát ez lenne az én kis mesém, remélem annyira nemlett hosszú. :) Jöhet hideg-meleg, ne kíméljetek. Hátha ti tudtok segíteni. 19/F



2016. szept. 6. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Kétlem, hogy alacsony lenne a tesztód, ha ekkora súlyokkal dolgozol. Nekem alacsony, most épp 90 kg körül van az egyismétléses maxom fekvenyomásban, és ez már nincs messze az eddigi csúcsformámtól. Szintén 2,5 éve edzek. A hasi zsírtól nem tudok megszabadulni, hiába eres az alkarom és a vádlim, vastag úszógumim van. Motiválatlan vagyok, nincs reggeli erekcióm, lusta vagyok, kevés az önbizalmam.

Szerintem egyszerűen ilyen szikár alkat vagy, és kb. ennyi. Vagy kokszosokhoz hasonlítod magad. Ne hidd, hogy ahhoz ész kell. Nem az okos emberekre jellemző a koksz általában.

2016. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy normalis szteroidkurahoz hogy le tudd vezetni bizony kell esz.. az idiotak akik azt hiszik hogy beszednek 300 szem danabolt es majd 2 honap mulva ugyan olyan vagany gyerekek lesznek mint mikozbe szedtek, na az ilyenek az agyatlan kokszosok. Egy intelligens ember csak azutan nyul kokszhoz miutan tajekozodott alaposan es tisztaban van vele hogy mit vallal es a leheto legjobban probal levezetni.

Mellesleg szerintem sem kicsi a tesztod ilyen adatokkal.

2016. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel egy képet arc nélkül. Lehet túlreagálod.
2016. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az érdekes az az, hogy viszonylag elég zsíros(14% tzs) és vizes vagyok ektomorfként. De a vicces az, hogy számtalan ektomorf ismerősöm van, és pár hónap után több izom van rajtuk mint rajtam, de erőbe meg se közelítenek. Egyszerűen nem értem.
2016. szept. 6. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De nem erted az elobbi hozzaszolokat. Ha valakinek alacsony a tesztoszintje, akkor meg a cipofuzojet is kinszenvedes bekotnie, nem hogy 120-al fekvenyomni.
2016. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló vagy? Kar comb átmérő? Mennyit eszel egy napon?
2016. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár az én tzs-m lenne 14%.
2021. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!