Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegem ideális alatti, mégis...

Tömegem ideális alatti, mégis rengeteg (! ) felesleg van rajtam. Mit érdemes ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos izmom alig van, a hasamon rengeteg háj gyűlt fel és mindennek ellenére a tömegem kevesebb, mint az ideális. Szóval vékony is vagyok, meg hájas is. Ez ellen szeretnék tenni, de ha leadnám még ezt a zsírt is, akkor csontsovány lennék, ha pedig tömegnövelnék, akkor még a mostaninál is nagyobb sörhasam és kerekebb arcom lenne, és belegondolva mindkét állapotnál jobb az, ahogy most vagyok, de így sem jó.


Szeretnék tanácsokat kérni, hogyan oldható meg a probléma. Gondolom nem lehet egyszerre zsírt leadni és izmot felszedni, mert két különböző étrend kell hozzá és különböző edzésterv is. Vagy megoldható valahogy?



2016. szept. 8. 13:45
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Kezdők tudnak egyszerre is izmosodni és zsírt leadni. Tiszta étrend legyen és kb kalória egyensúlyt tarts. Vagy kis kalória mínusz is lehet.
2016. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Ja, az edzés az nem különböző. Tömegeléskor és szálkásításkor is nagy súlyos alapgyakorlatos terv kell. Étrendben más és esetleg töb kardio megy szálkásításkor. De van aki nem kardiozik soha.
2016. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha egyik nap pl súlyzózom, másik nap biciklizek (hosszú táv), az úgy jó?
2016. szept. 8. 14:04
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Jó.
2016. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. szept. 8. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!