Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb.2 hete szedem a tömegnövelő...

Felelj kérdése:

Kb.2 hete szedem a tömegnövelőt (Maltodextrin DE19-est) 2 hettel ezelott voltam 58,6 kilogramm most vagy kerek 60kilogramm. Edzek ra kemenyen.2 het alatt 4 napot hagytam ki 62rol leestem 60ra miert? Napi 12orat dolgozok.

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 20:54
 1/2 likebike ***** válasza:
Kiment belőled valamennyi víz.
2016. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A maltodextrin nem tömegnövelő, hanem szénhidrát. Bár ha úgy vesszük, lehet vele tömeget növelni, mert kalória, de szénhidrátból nem lesz izom, az csak energiát szolgáltat. A szénhidrát magában csak zsírrá tud alakulni, izom a fehérjéből lesz, de nem heti 1-2 kg, annál lassabb folyamatról van szó.

Ha jól értem, heti 5 napot edzel. Az akár sok is lehet. Felosztástól is függ. A testsúly pedig sokat ingadozik. Mindig ugyanúgy, reggel WC után, de kaja előtt mérted?

2016. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!