Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki "cuccolt" már, milyen...

Aki "cuccolt" már, milyen egészségügyi változásokat észlelt önmagán?

Figyelt kérdés

Impotencia, személyiségtorzulás, agresszív viselkedés... (ezekről hallottam)


Pl.: Volt egy ismerősöm, akinek a barátnőjétől hallottam, hogy már nem állt fel neki.


Így is megéri nektek?


Ha tévedek javítsatok ki!



2016. szept. 14. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Ha minőségi a cucc, amire nincs garancia, de ha jó körökben mozogsz, akkor vannak tapasztalatok azzal a bizonyos termékkel, szóval nem orosz rulett, így is úgy is van kis sprolás minden hatóanyaggal, de a lényeg :


1. Ha minőségi a cucc

2. Ha jól van levezetve a kúra

3. Ha jó az utókúra

4. A szervezeted jól tolerálja


Akkor az égvilágon semmi problémád nem lesz azon kívűl, hogy hetente talán 2x kell borotválkozz és nem 1x :))

2016. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sz4r levezetés miatti gyengébb tesztó termelés, agresszivitás, csökkent libidó rossz levezetés után, minimális hajhullás, kopaszodás (Ha van rá hajlam.) , gyno. De ezek kb mindig akkor jönne, ha valamit rosszul csinálsz.

További mellékhatás kúra alatt a folyamatos dughatnék, fokozott agresszivitás, istenkomplexus, hatalmas motiváció az élet több területén.

2016. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy ismerősöm, nem tudom mit nyomatott pontosan, de szerintem növekedesit azt tuti. Neki kicsit az egesz arca megvaltozott.
2016. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hozzá nem értés miatt rossz levezetés okozta alacsony tesztoszteron szint,ami klinikai depresszióhoz vezetett.Nagyjából 8 hónap pokol volt mire visszaállt a hormonszintem és újra önmagam lettem,de közben ráment az akkori kapcsolatom erre.Hülyegyerek voltam,nem érte meg.
2016. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer volt mellékhere gyulladásom. Azon kívül semmi komoly.
2016. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szintén mint a 4-es. Plusz hajhullás nekem is. Ez van, nem viccből mondják, nagyon körültekintôen szabad csak doppingszert használni. Pontosabban nem a szúrás a nehéz, hanem a visszaállítás. Na az trágya meló. Sokan ezért szúrják magukat vesebetegre, mert egyszerűen nem látnak más kiutat, csak azt hogy menjen a tesztó. Ja és ezek egyáltalán nem rossz emberek...
2016. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!