Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom majd felhúzni? :D

Figyelt kérdés
Most 95kg-al max 100-al menne 3-5 ismétlés felhúzásból. Nem nagyon csináltam és figyeltem rá, és most se foglalkozok vele olyan sokat.Fejlődni is lassan fejlődök benne. Vállvonogatás az igen jól megy. ÉN sem hiszem el, hogy milyen gyorsan fejlődök. 1 és fél hónapja még 50kg-al csináltam, most megy 85kg-al 8 ismétlés. Minden ismétlésnél megtartom a súlyt 1-2mp-re, akkor, amikor felhúztam a vállam teljesen. Kontroláltan csinálom, néztem magamról videókat és mondták is, hogy jól csinálom, szóval szabályos. Mit csináljak, ha 2-3 hónap múlva már 120kg-al tudnék már vállvonogatni, de nem tudnám felhúzni a súlyt? Imádok vállvonogatni, az az egyik kedvenc gyakorlatom. Meg kell erősödnöm felhúzásban is?

2016. szept. 16. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csinalod a felhuzast vagy nem ha nem akk ne nezd h mennyi a maxod abba ne foglalkzz vele enyi
2016. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
120 kilós felhúzásra felfejlődnös férfiként nem nagy kunszt, rövid időn belül megvan, de semmi sem kötelező.
2016. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem nehéz felfejlődni annyira. Régen elég jól fejlődtem benne, mert szabályosan és rendszeresen csináltam. Abba hagytam 2-3 hónapra, legyengültem benne és már szabálytalanul megy. Normálisan erősödjek benne, meg kéne tanulnom újból felhúzni. Mostanában csak úgy csinálgatom, de nem próbálok emelni a súlyon, vagy szabályosságot tanulni. Az a baj, hogy nem foglalkozok azzal, amiben gyenge vagyok. Amiben jó vagyok, mindig azt akarom még jobbá tenni.
2016. szept. 16. 19:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Amiben gyenge vagyok, azzal nem annyira foglalkozok. Ez főként, tricepsz, felhúzás és guggolás. Fekvenyomás, evezés,mellről nyomás, bcepszezés és csuklyázás, ezeket mindig csinálom. A másik meg, hogy már próbáltam megtanulni újból felhúzni, de ez ugyan így van guggolásnál is. Már 4x lesérült a derekam.
2016. szept. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!